Demchenko Alina

Легкий спосіб привести брови в порядок : Maybelline Brow Drama Sculpting Brow Mascara

Легкий спосіб привести брови в порядок : Maybelline Brow Drama Sculpting Brow Mascara
Легкий спосіб привести брови в порядок : Maybelline Brow Drama Sculpting Brow Mascara
Легкий спосіб привести брови в порядок : Maybelline Brow Drama Sculpting Brow Mascara
Легкий спосіб привести брови в порядок : Maybelline Brow Drama Sculpting Brow Mascara

Я з тих людей, хто все ще працює на віддальонці. Але був той час, коли кожен ранок, я прокидалась і збиралась їхати на роботу в офіс. Ранок завжди був не привітним і часу на макіяж було обмаль. Тож швидкість і ефективність - були важливими крітеріями у макіяжі.

Так я і познайомилась з гелем для брів від Maybelline. Для мене це не дивно, бо це один з моїх улюблених брендів. І доречі це другий флакончик цього гелю і він майже закінчився. Думаю сам факт повтору, вже каже про гарну якість і те що він повністю задовольняє мої вимоги. Що з себе представляє Brow Drama?

Це кольоровий гель для брів, середньї фіксації. Він має доволі незвичну щіточку, яка має полкруглу форму. Перший час, я довго не могла звикнути до аплікатора, особливо коли засіб новий і доволі рідкий та пігментований. Довжина щітинок - різна. Десь більш довга, десь більш тонка + цей вигін. Але саме завдяки такій формі, я помітила з часом , що мені зручніше користуватись а ніж звичайної щіточкою. Він гарно профарбовує як головку, так і хвостик, не залишаючи грудочок, та кольору навкруги брові. В мене гель у відтінку DARK BROWN. Це темно коричневий відтінок і ідеально підійде як для чорнявих красунь, так і для більш русявого, каштанового волосся. Колір не має рудого або сірого підтону. Він повністю нейтральний і має доволі натурільний вигляд. Брові фіксує гарно. Не намертво, але цього достатньо для гарного та доглянутого вигляду. Таким образом, за декілька рухів - я мала гарно профарбовані брови, які виглядали досить натурально.

Фініш у засобу ближчий до матового. Наношу завжди тонесеньким шаром. Доречі як з олівцем так і з тінями - працює досить не погано ( це вже коли прям треба заповнити пробіли ). Колір тримається весь день, а ось фіксація на багато менше. Але це не страшно, бо для мене в цьому засобі - важливий лише колір і його натуральний вигляд. Змивається цей засіб довольно легко, то ж не потребує ніяких танців з бубном.

Знаю, що є більш бюджетні кольорові гелі для брів і я обов'язково хочу їх протестувати. Але Maybelline Brow Drama Sculpting Brow Mascara - все одно у моєму серці )))

Легкий спосіб привести брови в порядок : Maybelline Brow Drama Sculpting Brow Mascara
Легкий спосіб привести брови в порядок : Maybelline Brow Drama Sculpting Brow Mascara