Дарина🦉

Hairwave "Silver Tone" #testmakeupclub

Hairwave "Silver Tone" #testmakeupclub

Всім привіт!

Нещодавно я отримала подарунковий бокс для нейтралізації жовтизни волосся Hairwave "Silver Tone" від нашого виробника. В минуломому я була білявкою, тож спробувала багато таких засобів (шампуні, бальзами, маски, тоніки), бо завжди боролася з небажаною жовтизною. Майже за два роки я повернула свій колір волосся, і нещодавно пофарбувалась в свій колір, щоб зрівняти відтінок (бо починаючи з середини довжини були білі пасма, а точніше вже жовті). Тож цей набір в мене з'явився дуже вчасно, щоб підтримувати мій колір.

Що в наборі:

- Шампунь для нейтралізації жовтизни (250 мл)

- Кондиціонер для нейтралізації жовтизни (250 мл)

- Бальзам для нейтралізації жовтизни (275 мл)

- Маска для нейтралізації жовтизни (450 мл)

Як я тестувала набір:

1 раз - шампунь + кондиціонер

2 раз - шампунь + бальзам

3 раз - шампунь + маска

4 раз - шампунь + кондиціонер + маска

Тож почнемо з шампуня для нейтралізації жовтизни.

1. Зовнішній вигляд.

Зручний пластиковий флакон. Білого кольору, дуже мінімалістичний дизайн (мені таке подобається). Кришка фліп-топ, міцно закривається. Об'єм 250 мл.

2. Аромат та текстура.

Аромат у флаконі спочатку здався мені хімозним (запах пофарбовоного волосся аміачною фарбою), але потім було приємне здивування, після нанесення аромат зникає, а після миття залишає приємний аромат якогось парфума. Раніше я не зустручала засобів для нейтралізації жовтизни волосся з приємним запахом.

Текстура - доволі густа рідина, темно - фіолетового кольору. Легко розподіляється по волоссю, гарно піниться. Легко змивається водою, не залишаючи ніяких слідів.

3. Склад:

Вода, Альфа-олефіновий сульфонат, Кокамідопропіл бетаїн, Гліцерин, Кокамід DEA, Полікватерніум 7, Сорбітол, PEG-7 гліцерил кокоат, Феноксіетанол, Ароматизатор, Натрій лаурет сульфат, Гліколь дистеарат, Кокамід MEA, Лаурет-10, Амодіметикон, Цетрімоніум хлорид, Тридекет-10, Етилгексілгліцерин, СІ 60730, Молочна кислота, Тетранатрієвий глютамат діацетат, Пропіленгліколь, Екстракт брокколі (Brassica Oleracea Italica), Екстракт авокадо (Persea Gratissima), Бензоат натрію.

4. Враження від застосування.

Плюси:

- гарно очіщує та зволожує волосся;

- залищає приємний аромат парфума;

- волосся стає легким та блискучим;

- ніякого фіолетового кольору шампунь не залишає;

Мінуси:

- не економічний в використанні (доволі багатий розхід для середньої довжини волосся). Це единий мінус для мене.

5. Висновок.

Мені сподобався цей шампунь. Я отримала чисте, гладке та блискуче волосся з ароматом парфума.

Hairwave "Silver Tone" #testmakeupclub
Hairwave "Silver Tone" #testmakeupclub
Hairwave "Silver Tone" #testmakeupclub

1. Зовнішній вигляд.

Ідентичний з шампунем флакон білого кольору, з зручним дозатором (який гарно працює з першого разу). Об'єм 250 мл.

2. Аромат та текстура:

Аромат як і в шампуня, спочатку здається хімозним, після використання надає волоссю аромат парфума (дивно на мене, але приємно).

Текстура - доволі густа (сильно густа сметана), темно-фіолетового кольору. Доволі важко розподіляється по волоссю.

3. Склад:

Вода, Кокосова олія (Cocos Nucifera), Цетеариловий спирт, Полікватерніум-7, Бегентрімоніум Хлорид, Діпальмітоїлетил Гідроксіетилмоніум Метосульфат, Цетеарет-20, Амодиметикон, Цетримоніум Хлорид, Бегентрімоніум Хлорид, Феноксіетанол, Ароматизатор, CI 60730, Пантенол, Тридетет-10, Етилгексилгліцерин, Пропіленгліколь, Екстракт Персика (Persea Gratissima), Тетранатрій Глютамат Діацетат, Бензоат натрію.

4. Враження від застосування:

Наносила на вологе вимите волосся та залишала на 5 -10 хвилин, потім змивала теплою водою, все як порадив виробник.

Плюси:

- гарно зволожує волосся;

- після нього волосся стало набагато яскравим (відтінок став більш виразним);

- легко розчісується;

- не обтяжує волосся;

- після використання дає аромат парфума.

Минуси:

- важко розподіляється по волоссю;

5. Висновок

Не дивлячись на сильно густу текстуру , яка важко розподіляється по волоссю, мені кондіціонер сподобався та результат від нього.

Тут вже цікава історія.

Для мене цей бальзам виявився повністю схожим з кондиціонером.

Аромат та текстура, спосіб користування та враження після застосування - все ідентичне.

Відрізняється зовнішній вигляд - інша форма пляшечки та об'єм 275 мл.

Склад:

Вода, Кокосова олія (Cocos Nucifera), Цетеариловий спирт, Полікватерніум-7, Бегентримоніум Хлорид, Дипальмітоілетил Гідроксіетилмоніум Метосульфат, Цетеарет-20, Амодіметикон, Цетримоніум Хлорид, Бегентримоніум Хлорид, Феноксіетанол, Ароматизатор, CI 60730, Пантенол, Тридектет-10, Етилгексілгліцерин, Гліцерин, Екстракт зародків пшениці (Triticum Aestivum), Екстракт хвоща полевого (Equisetum Arvense), Екстракт мільфолію звичайної (Achillea Millefolium), Тетранатрій глютамат діацетат, Бензоат натрію.

Висновок: такий самий як і з кондіціонером. Тож в подальшому для себе, я би обирала між ними якийсь один засіб, бо різниці зовні я не відчула.

1. Зовнішній вигляд.

Пластикова баночка такого ж дизайну як і вся серія засобів. Кришка міцно закручивається, не має захісної мембрани. Дуже просте пакування. Об'єм 450 мл.

2. Аромат та текстура.

Аромат ідентичен з усіма засобами - початок це хімозность, фініш - приємний парфум. Текстура - темно фіолетовий колір, дуже густе вершкове масло. Наноситься на вологе волосся теж складно, але потім як тане на волоссі.

3. Склад:

Вода, Кокосова олія (Cocos Nucifera), Цетеариловий спирт, Полікватерніум-7, Бегентримоніум Хлорид, Дипальмітоілетил Гідроксіетилмоніум Метосульфат, Цетеарет-20, Амодіметикон, Цетримоніум Хлорид, Феноксіетанол, Ароматизатор, CI 60730, Пантенол, Тридектет-10, Етилгексілгліцерин, Гліцерин, Екстракт броколі (Brassica Oleracea Italica), Тетранатрій глютамат діацетат, Бензоат натрію.

4. Враження від застосування.

Наносила на вологе вимите волосся та залишала на 5 -10 хвилин, потім змивала теплою водою, все як порадив виробник.

Плюси:

- гарно живить та зволожує волосся;

- після маски волосся ще більш яскравіще, ефект нібито я тільки пофарбувалась;

- волосся гладеньке та слухняне, легко розчісується;

- не обтяжує волосся;

- після використання дає аромат парфума.

Мінуси:

- Спочатку важко розподіляється по волоссю.

Не дивлячись на цей мінус, результатом я задоволенна. Свою функцію вона виконує.

Мій висновок по набору в цілому Hairwave "Silver Tone"

1. Моє волосся має вигляд як після виходу з салону, де я тільки пофарбувала волосся (тільки за бюджетну ціну).

2. Зволоженне, гладеньке, блискуче та живе волосся.

3. Для мене набір має накапичувальний ефект, з кожним разом використання, волосся стає більш доглянутим та яскравим.

4. Ця лінійка дуже влучно підкреслила мій колір волосся.

5. На кожному засобі є вся детальна інформація, щодо використання.

6. Не яких алергічних чи інших неприємних відчуттів при використанні не було.

7. Жоден засіб не залишає фіолетового кольору ні на шкірі, ні на одязі, ні в ванній кімнаті.

8. Насиченого холодного відтінку я не отримала, бо в мене дуже теплий та насичений рідний пігмент волосся ( думаю що чистим білявкам, набір дасть той самий гарний холодний відтінок), але жовтизни в мене немає, чому я дуже рада. Внизу додаю фото, до та після використання.

Тож всім дякую за увагу! І дякую Makeup та Hairwave за можливість пробувати для себе щось нове!

Результат на фото, вважаю зміни суттєві!!!