Strange Love

Улюблений губний відтінок Памели Андерсон

Улюблений губний відтінок Памели Андерсон
Улюблений губний відтінок Памели Андерсон

Якось я вже робила пост на схожу тему, намагаючись відтворити знамените губне комбо Памели Андерсон. Але тепер завдяки Адріані у мене з'явився абсолютний аналог того самого олівця, яким користувалася зірка в 90-і.


Відтінок 90s NUDE є точною копією того самого олівця MAC Spice, улюбленого відтінку Памели Андерсон. Я знайшла багато інформації про її макіяж, і одразу кілька джерел підтвердили правдивість інформації про те, що на більшості легендарних фото зірки у неї на губах був саме MAC Spice. На жаль, бренд MAC зробив реформулювання після зміни власника на початку 00х, тому теперішня версія цього відтінку абсолютно інша: більш руда та світла.


А от 90s NUDE якраз той автентичний коричнево-рудий, навіть назва про це натякає. Мені подобається, як він виглядає на шкірі в соло. Як на мене, колір просто розкішний, він більш цегляний за звичні нам сучасні нюди, проте він дуже освіжає обличчя, дарую ефект об'єму.


⚫Олівець видався мені дуже комфортним та якісним

⚫Він добре розподіляється по шкірі

⚫Його можна розтягувати пальцем, створюючи ефект омбре

⚫Олівець дарує красивий оксамитовий фініш

⚫Доволі стійкий, пережив перекус гарячими канапками

Улюблений губний відтінок Памели Андерсон
Улюблений губний відтінок Памели Андерсон

Зірка завжди любила додавати сяючі акценти на губи, використовуючи всій улюблений відтінок олівця в якості бази. Я вирішила відтворити один з її луків з допомогою олівця Rimmel 90s NUDE та блиску Maybelline Lifter Gloss у відтінку 003 MOON. Як на мене, вийшло дуже схоже.