Мій досвід з фарбою L`Oreal #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

Мій досвід з фарбою L`Oreal #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

Коли мені було 15-16 років, в мене був ну дуууууже жирний тип шкіри голови, і плюс мені хотілося змін. Тому було прийняте колективне рішення з мамою пофарбувати мені голову. Якщо чесно, це хоч і звучить дивно, але допомогло - волосся дійсно стало не так швидко жирнитися. Так ось, перед нами постав вибір яку краску обрати. І колективний мозок обрав L`Oreal Excellence у відтінку 7U, бо так би виглядало так, ніби моє волосся просто вигоріло на сонці й в школі було б менше до мене претензій, бо @Карина Швець не дасть збрехати класуха в нас була специфічною людиною.

Потім на першому курсі мені знову захотілося змін, тому ми знову мене фарбували, але на цей раз вибір пав на 8U. Фото цих прекрасних періодів прикріпляю в пості. Заодно і побачите як я вчилась фарбуватися палеткою від Glambee, коли вони були максимально найгіршої якості. Ну, і мінусом було те, що фарба вимивалася в зелений.

Мій досвід з фарбою L`Oreal #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub
Мій досвід з фарбою L`Oreal #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub
Мій досвід з фарбою L`Oreal #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub
Мій досвід з фарбою L`Oreal #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

Коли MakeUp Club разом з L`Oreal розігрували тестові бокси, мені теж захотілось знову повторити цей досвід. Засумувала я за тими часами, і знову ж таки душа бажала змін. Але повномасштабне вторгнення та стрес дали про себе знати - зʼявився дерматит на голові. І в найневдаліший момент, коли вже фарба їхала до мене в мене знову стає рецидив. Тому було прийняте рішення відправити фарбу мамі Карини, якраз вона була світлішою, ніж ту, що моя подружка отримала.

Додатковим стимулом для відправлення став той, що її мама - перукар, а значить коробки не будуть лежати просто так. Сьогодні я отримала фотозвіт, як ця фарба працює в меліруванні. Результату до та процесу нанесення в мене не було. Але є готовий варіант. Як бачите, 8U надав такої рудавості.

Також в мене є історія розчарування. Моїй мамі набридло бути прям максимально чорною, і тому вона почала процедуру освітлення. Її вибір впав також на цю фарбу у відтінку 4U - універсальний каштан, але замість приємного шоколадно-коричневого вона отримала знову чисто чорний. На мою пропозицію зі світлою фарбою вона відмовилась, бо переживала за стан здоровʼя волосся.Тому будьте обережні. Темні відтінки в фарбі занадто темні, і можуть просто виглядати як чорний.

Як бачите, ця фарба була моїм фаворитом в період з 10 класу по 1 курс. Вона прекрасно підійде для першого знайомства зі світом фарбування, якщо ви хочете перефарбуватися, але не радикально. Сивину вона також гарно перекриває. Це можна помітити по дописах інших дівчат. Але будьте, будь ласка, будьте обережні з темними відтінками.

Всім гарного дня, ранку або вечора!

P.S.: Хто знає як тегати людей тут? Буду вдячна за відповіді в коментарях.