Kizza

Палітрові підсумки 2023 року (ч2)

Палітрові підсумки 2023 року (ч2)

Вирішила донести даний допис до суботи, щоб ви могли зробити їсти, налити чаю і не спішучи насолоджуватись процесом споглядання свотчів,читаючи мої роздуми про ті чи інші косметичні одиниці. То ж давайте розпочнемо😉
Доречі, майже на всі палітри з даного допису я робила докладні дописи, тому сьогодні будуть мої враження на даний момент, а більш докладно зможете прочитати і порівняти за посиланнями 🤗

Найсвіжіша представниця палітр для макіяжу. Легка в роботі, рука тягнеться. Кольори підібрані дуже добре. Немає "завалу" в тепло чи холод. Має і світлі і сереньотонові і темні кольори. Можна зробити багато навколонюдових макіяжів. Сяйні кольори - сяють, та дуже жирні. На свотчах виглядає не дуже презентабельно, але коли наносити пензлем на повіку - одразу на сцену виходить магія файної пігментації❤️ Кому раджу? Всім, хто хоче мати якісну нюдову палітру не за всі гроші світу.

Докладний допис: https://club.makeup.com.ua/post/25887/

Ні, вам не здалось і не подвоїлось в очах. Я дійсно маю дубль цієї палітри. Це колаборація бренду ABH з б'юті блогером Carli Bybel. Доречі чи то в Morphie чи то в Color Pop теж була з нею колаборація. І в обох випадках ці палітри були sold out. Я дивом вичепила другу палітру і надзвичайно рада, що маю дубль. Так, як на неї я окремого огляду не робила, адже на той момент по статистиці побачила, що цікавість до монооглядів на Настю впала - розкажу трохи докладніше про неї. Маємо два ряди: холодний і теплий. В холодному маємо два матові відтінки - пильно рожевий і коричневий. Все інше - сатини і шимери. Є прекрасний дуохромний топер🥰 В теплому ряді три матові відтінки, сатин і шимери. Шимери жирні, сатини сипучі, матові сипучі. А багряний колір кам'яний. Він віддає відтінок, але чіпати рефіл пальцем зайвий раз не хочеться😵 Впринципі я цю палітру люблю і регулярно дістаю стару версію, щоб нарешті закінчити.

Палітра-мохнатка, як її ще часто називають. Тут я зробила вірну річ і не викинула коробку, бо була б вона така ж страшна, як і тканева Рів'єра, що по вигляду проживає доволі складне життя🤣 Так, а що по самій палітрі? Це просто неймовірно робоча палітра, що підійде і працюючим візажистам, і для домашнього використання. Тут можна зробити як нюдовий макіяж так і важкі смокі. Часто бачу цю палітру в руках у зарубіжних блогерів навіть зараз. Єдиний мінус - червоно-цегляний відтінок кам'яний(останній у верхньому ряду). А так - це, на мою думку найідеальніші палітра, що має і теплі і холодні відтінки.

Допис про неї туть: https://club.makeup.com.ua/post/8711/

Друга палітра -мохнатка. Так, вона теж живе в своїй коробочці тому так класно виглядає. А друга причина - це так, що я її майже не користую. От не знаю чого, рука не тягнеться. Можливо через те, що упаковка натякає на холодну гаму всередині, а по факту хоч баланс є, але холодних тут не дуже багато, а можливо через особу самої Норвіни, через яку у бренду АВН почались ігри з формулами і популярність бренду почала потихеньку спадати. Хто знає, але факт в тому, що хоч кольори унікальні і надзвичайно гарні не помічаю за собою, щоб я її часто діставала. Купити ще можна, ціна +- 2500 грн.

Допис про неї тут: https://club.makeup.com.ua/post/9377/

Дуже складна палітра у використанні. Ні, тіні тут є, і вони класична формула - шимери жирні, матові сипучі. А ще тут наявні пігменти, які вже не такі легкі у використанні. А особливо новачку, чи людині, що ніколи раніше з таким не зіштовхувалась. Так, тут теж можна зробити легкий повсякденний нюдік, але ми не для цього купляємо палітру в колаборації з drag queen 🤣 Рандомні жовтий і синій трохи ускладнюють цілісне сприйняття палітри. Є невдалі формули відтінки, що трохи замислюються. Проте я її користую, так, нечасто, але частіше за Норвіну🤭 Купити можна ціна +-2500 грн.

Докладний огляд тут: https://club.makeup.com.ua/post/7019/

Я до цієї палітри довго йшла морально. Бо дуже хотілось, а ціна доволі "кусюча". Крім нашумілої якості тут є унікальні кольори. Так, як я обожнюю зелену гаму - я з самого релізу бажала дану представницю. Проте мене лякала наявність у себе зелених очей, адже часто хтось когось починає "давити": колір очей давить тіні, чи навпаки. Але все обійшлось мені вона пілійшла і я її настільки регулярно беру в руки, що решта колекції напевно трохи їй заздрить. Палітра важка і має велике дзеркало. Тіні не дуже пильні. Є правда тут формула cream to powder,яку я не люблю, але вона не бісяча тому хай буде. Єдиний мінус - світлі пастельні на мені трохи окиснюються.

Мій докладний допис тут: https://club.makeup.com.ua/post/16450/

А ще можете завітати до Yana Osyka і почитати її відгук на дану палітру заодно і порівняти, як ця палітра працює з карими очима❤️

Палітра-свято. Причому доволі бюджетна. Я її в свій час рекомендувала, і за цей період не перестану її радити. Так, це не самостійна палітра. Так, їй потрібні кольорові або хоча б біла підложка. Але разом з тим за невеликі гроші ви отримуєте палітру з якою ви сильно виростете як "сам собі візажист". Вона вас буде регулярно тицять носом у помилки роботи з пігментами. Тут ви дізнаєтесь, що таке затінтована повіка після червоних кольорів. Але ви отримаєте купу задоволення використовуючи і граючись з нею, тим паче, що вартість даної палітри не така висока, щоб її "жаліти" і діставати лишень на свята. Тут є і тіні доволі файної якості і шимери, що прекрасно працюють з пальцем і плоско-пухнастими пензлями ну і пігменти🤗

Мій огляд туть: https://club.makeup.com.ua/post/2341/

До палітр Lamel я відношусь доволі спокійно, але саме ця розігріла моє сердечко. Тим паче по акції, коли я її взяла десь за 250 грн. Це тіні. Вони не тінтують, на диво. Я була в шоці з того, що червоно-малинові лишають під собою просто колір шкіри. Палітра пігментована, тіні сипучі, кольорова гама мені набагато ближча за американські бренди що люблять схилятись до рижих кольорів. Тут можна і нюдік в школу, і феєрію кольору на свято зробити доволі легко. Я про цю палітру робила низку дописів, проте тут лишу посилання лише на огляд. З мінусів - деякі відтінки окиснюються на мені і є один блискітка, який на зону "очі і вище" краще не наносити, адже він дуже неприємно пісочить, якщо ті глітеринки потрапляють в око. А так рекомендую за легкість і різноманіття👍

Допис туть: https://club.makeup.com.ua/post/17439/

Тут є все. І підводних каменів достатньо. Я звісно дуже сильно психонула, коли пообіцяла на неї огляд докладний, адже за той час що вона в мене є я користувалась лишень трьома рядами😅 Тут свотчила стовпчиками, адже якщо робити "розтяжку" деякі відтінки майже не відрізняються між собою. Є пігменти що тінтують, є і більш слухняні рефіли. Палітра має чудову якість і непогане різноманіття. Тут чисто матові, є ще схожа на неї але з шимерами. Є маленькі палітри в певній кольоровій гамі. А є і такі 42 рефільні монстри. Купляти на оф сайті чи у баєрів. Така громадина обійдеться+-1300-1500 грн в залежності від продавця і доставки. Я нею задоволена, окрім того, що вона займає непристойно багато місця😅

Один сатин тут є і він на другому фото з макіяжем даною палітрою✨ Не знаю чи варто рекомендувати таку громадину, але за якість і різноманіття їй лайк, а я вже придивляюсь до більш компактних представниць даного бренду 🩷 Доречі,на маленькі палітри точно є дописи у Blondie_rs і ще активна користувачка даного бренду Катерина Воробйова але макіяжі з даними палітрами я бачила у неї в соц мережі з картинками😉

Фффух, нарешті цей допис підходить до кінця і що я Вам скажу. Це все надбано не за один рік і вартість зайвий раз я не перераховую, адже розуміння таких витрат не для професійного використання іноді заганяє в глухий кут. З даних палітр немає бісячок і тих які я б віддала/продала. Всі я люблю в тій чи іншій мірі 💕 Але любов-любов'ю але бажалки в мене ще є🤣 Що я ще хочу? Дуже хочу Pat McGrath, а саме ті чорні "роялі", хочу ще Наташі Денони, Beauty Bay та нарешті розщедритися на Glaminatrix, Clionadh та інші інді бренди на палітри та однушки від яких іноді треба стояти в черзі через постійні sold out.

Дякую за увагу❤️

Ну і звісно треба було забути вставити мою першу палітру від бренду Anastasia Beverly Hills. Тут я зробила фатальну помилку коли викинула картонну коробку від неї і вона тепер виглядає так, ніби прожила довге, складне, кочове життя🤣 Саме з цієї палітри почалась моя пристрасна любов до даного бренду, і я до сих пір насолоджуюсь користуванням даної палітри. Тут найкращий фіолетовий,різноманітні яскраві і навколо яскраві кольори. При чому їх можна сміливо поєднувати і всеодно виглядати супер круто. По кількості рефілів, що затерті до дна - ця палітра прямо таки купалась і купається в моїй увазі до неї💕

Мій огляд тут:https://club.makeup.com.ua/post/9377/

Перепрошую що увірвалась вже після висновків, але по іншому ніяк🥹