Olyaskipochka

Корекція та фарбування брів вдома

Корекція та фарбування брів вдома

Дівчата, привіт! 💋

Сьогодні хочу розповісти та показати як я фарбую брови влома самостійно. Бровісти, не лякайтесь! 😂 Я це роблю тільки собі))

Зазвичай, я роблю брови і вії (корекцію+фарбування+ламінування) у свого чудового майстра. Але зараз в моєму місті такі холода, що я просто не хочу виходити з дому та їхати кудись, тож вирішила навести лад сама))

Корекція та фарбування брів вдома
Корекція та фарбування брів вдома
Корекція та фарбування брів вдома

Все дуже просто)

Це пінцет, ємність для фарби, скошений пензлик, білий олівець та ватні палички.

Я завжди обираю фарбу "Анна класик" у темно-каштановому відтнінку. Насправді, в результаті колір виходить сіруватим, але мені це підходить.

Ця фарба дуже-дуже швидко вбирається в шкіру та на волоски, тож якщо десь вилізли - краще одразу підтирати ватною паличкою зайве.

Я достатньо давно познайомилась з цією фарбою і не можу сказати нічого поганого стосовно якості, тим паче за таку ціну (≈25 грн).

Спочатку я роблю собі мінімальну корекцію брів (просто прибираю зайві волосинки над та під бровами).

Потім розводжу фарбу:

1:1 фарба та окислювач згідно інструкції, поки фарба настоюється, обводжу брови олівцем, щоб не вилазити за контури та було легше стирати зайву фарбу.

І наношу пензлем фарбу в 2-3 шари. Чекаю хвилин 7 і стираю початок брови, ще 10 хвилин і змиваю фарбу повність.

Готово! 👽