Laneige, Hollyskin, Carmex

Laneige, Hollyskin, Carmex
  1. Laneige Good Night Sleeping Care Berry (мини). Насправді це дуже крута річ. Це дійсно маска, я би не стала її використовувати кожний день. Вона діє за ніч, неймовірно. Наповнює, загоює, розрізнює, надає пружності губам. У складі вітамін С, ягідні екстракти та гіалуронова кислота. Ніжно пахне ягідами. Зранку ви прокинетесь з гарним результатом. Особливо зараз, коли холодно, можна оцінити її дію. Я користуюсь цією маскою десь 2 рази на тиждень. Потрібно зовсім трохи, навіть ця крихітка в мене ще не закінчилась. Я в захваті і точно придбаю собі повний обʼєм.
  2. Hollyskin Lip Sleeping Mask&Balm - купувала, щоб знайти більш бюджетний аналог масці від Ланеж, але ні. Вона діє більше як бальзам а не маска, зволожує, але ефект не такий довготривалий як у ланеж. Тому від цієї не взахваті. Запаху практично немає.
  3. Carmex Lip Balm - густий, відновлюючий, приємний смак(як у жуйки з вишнею). . Загоює добре не виликі тріщинки. Від нього такж немає довготривалого ефекту, але як засіб sos, коли треба тут і зараз, підходить добре.
Laneige, Hollyskin, Carmex
Laneige, Hollyskin, Carmex
Laneige, Hollyskin, Carmex
Laneige, Hollyskin, Carmex