Вікторія

Набір від Medi-Peel або мій подарунок самій собі на Новий Рік

Набір від Medi-Peel або мій подарунок самій собі на Новий Рік

Я прям чекала появи цієї серії на Мейкапі і як тільки мені прийшло сповіщення, що набір є в наявності, одразу його замовила. Зараз його, нажаль, немає

Я хотіла взяти собі засоби саме з пепидами для вечірнього догляду і саме ця серія мене манила, бо тут дійсно крутий та цікавий склад, а бренд відомий саме своїми засобачи з пептидами. Що маємо тут?

Пептиди - збільшують пружність та еластичність шкіри, прискорюють процеси вироблення організмом власних волокон колагену та еластину. Зменшують глибину зморшок та перешкоджають обвисанню шкіри. Зміцнюють бар'єр шкірного покриву.

Аденозин - має потужну антивікову дію. Забезпечує ліфтинг-ефект, ініціює синтез колагену, зменшує виразність зморшок, уповільнює процеси в'янення шкіри.

Бетаїн - активно зволожує, має кондиціонуючу дію, знімає подразнення шкіри, знижує руйнівну дію поверхнево-активних речовин, сприяє збільшенню їх в об'ємі та стабілізує піну, підсилює кондиціювання інших компонентів і сам є непоганим кондиціонером , має поверхневий вплив на шкіру, покращуючи її зовнішній вигляд.

Ніацинамід (Вітамін B3) - сприяє стимуляції синтезу колагену та покращенню захисних функцій шкіри, допомагає знизити трансепідермальну втрату вологи зі шкіри та знизити пігментацію, пом'якшує, підвищує еластичність шкіри, зволожує, звужує пори. Заспокоює, ефективний при використанні для чутливої шкіри, надає зігрівальну дію та покращує мікроциркуляцію крові, освітлює.

Окрім цього, є ще корисні "доповлення":

Екстракт гінкго білоба - зміцнює, підвищує еластичність та гладкість шкіри, покращує енергетичний метаболізм клітин та мікроциркуляцію крові.

Екстракт шовковиці - освітлює пігментні плями, зволожує шкіру, створює захист від негативних погодних умов.

Гіалуронат натрію - активно зволожує клітини, сприяє утриманню вологи у шкірі.

Колаген - відновлює структуру епідермісу зсередини, зміцнює стінки клітин, покращує білковий обмін.

Олія соняшнику - пом'якшує та зволожує суху шкіру

Протеїни рису - сприяють виробленню колагену, роблять шкіру більш пружною та міцною, здатною протистояти зовнішнім впливам

Набір від Medi-Peel або мій подарунок самій собі на Новий Рік
Набір від Medi-Peel або мій подарунок самій собі на Новий Рік
Набір від Medi-Peel або мій подарунок самій собі на Новий Рік
Набір від Medi-Peel або мій подарунок самій собі на Новий Рік
Набір від Medi-Peel або мій подарунок самій собі на Новий Рік
Набір від Medi-Peel або мій подарунок самій собі на Новий Рік

В наборі в нас 4 продукти: крем та сироватка повторозмірні, а тонер та емульсія мініатюрки по 30 мл. По ціні, в мене вийшов набор по ціні сироватки + крем, а оці двоє виходять як в подарунок. В цілому, це вигідно. Як раз можна спробувати всю серію

Тонер густий, схожий по консистенціії та класичний тонер з пепидами цього ж бренду, ось тут про нього https://club.makeup.com.ua/post/12808/

Дуже швидко поглинається шкірою, не лишає липкості. Я тонери люблю, в мене їх багато. Цей тонер дуже комфортний, має солодкуватий запах, як і вся серія

Емульсія. Має консистенцію рідкого крему. Я її використовую ввеері, після сироватки, або вдень, замість крему. Скажімо так, для моєї сухої шкіри, як крем, його ну трохи замало. А от як етап багаторівневого догляду - супер. Всі продкти якось добре змішуються, і не залишається відчуття, що на обличчі забагато продуктів

Сироватка густа, приємно пахне. Упаковка стандартна для сироватки з піпеткою. А ще мені дуже подобається це фіолетове оформлення. Виглядає прикольно.

Сироватка поглинається миттєво. Склад хороший (я його таки знайшла!) Маємо аж 7 пептидів, 3 види гіалуронки, ніацінамід, глюконолактон, різні екстракти. Я цей набор брала заради пептидів і вони тут є.

Склад: Water, Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Dipropylene Glycol, Pullulan, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate, Panthenol, Carbomer, Polyglyceryl -10 Laurate, Tromethamine, Punica Granatum Fruit Extract, Morus Alba Fruit Extract, Ginkgo Biloba Nut Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Adenosine, Disodium EDTA, Glyceryl Glucoside, Gluconolactone, Rice sh-Oligopeptide-1, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Benzyl Glycol, Salvia Sclarea (Clary) Extract, Polysorbate 20, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Hyacinthus Orientalis (Hyacinth) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Centaurea Cyanus Flower Extract, Borago Officinalis Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Palmitoyl Tripeptide-1, Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Oligopeptide-32, Oligopeptide-29, Hyaluronic Acid, Palmitoyl Pentapeptide-4, Fragrance

Крем також має дуже багатий склад, пепдити, колаген, біфідобактерії, олії, екстракти. Консистенція густа, трохи тянуча (не така як в крема для шиї), живить, зволожує, не перегружає шкіру, засвоюється і на шкірі плівкою не відчувається.

В цілому, я серією задоволена. Маю зараз хороший стан шкіри, без лущень або почервонінь. Бачу, що воно працює, бо шкіра якась така красива, сяюча, зволожена. Глибокі зморшки воно, звичайно, не прибере. Але в цілому робить вигляд шкіри кращий. А ще такий набор - супер подарунок. Буду його ловити до 8 березня