Oli Seagull

Бюджетні і дуже комфортні олівці для губ: Bless Beauty Lip's Focus Pencil

Бюджетні і дуже комфортні олівці для губ: Bless Beauty Lip's Focus Pencil

Я завжди шукаю бюджетні, але якісні олівці для губ, бо використовую їх не так часто. Досі не спробуала Lamel чи LN Pro)) І в пошуках натрапила на олівці Bless Beauty Lip's Focus Pencil. Вони коштують всього 40 грн, а в асортименті є 12 відтінків.

Для себе обрала два відтінки: 05 Soft Brown і 14 Nude Latte.

Бюджетні і дуже комфортні олівці для губ: Bless Beauty Lip's Focus Pencil
Бюджетні і дуже комфортні олівці для губ: Bless Beauty Lip's Focus Pencil

Олівці мають середню твердість. Після підточення вони дійсно можуть дряпати губи, але якщо трохи розтушувати, то відчуття стає більш комфортним. По відчуттям вони схожі на олівці Eveline Max Intense.

Я обов'язково наношу олівець на зволожені губи. Так він краще лягає і не пересушує їх.

14 Nude Latte - це теплий коричневий відтінок з легким рудим підтоном на сонечку. Він мені дуже сподобався. Виглядає натурально і освіжає обличчя.

05 Soft Brown - це блідо-рожевий відтінок. Він мені не сподобався. Надає губам неприродно блідого вигляду та повінстю зтирає губи з мого обличчя. Наче тоналку нанесла) Можливо, він підійде для поціновувачів блідих непомітних губ, але мені він не личить.

Олівці добре тримаються на губах. Вони не пересушують їх і дуже комфортні! Носяться як всі типові олівці, чи то евелін, чи глембі. Переживуть прогулянку з кавою, але не їжу.

В цілому, я залишилася задоволена олівцями Bless Beauty Lip's Focus Pencil. За 40 грн вони - відмінний варіант. Головне - вдало підібрати колір!