Strange Love

Олівці для губ Bless Beauty: Бюджетна знахідка

Олівці для губ Bless Beauty: Бюджетна знахідка
Олівці для губ Bless Beauty: Бюджетна знахідка

Олівці Bless Beauty Lip's Focus Pencil - чергова бюджетна знахідка. До того ж палітра кольорів широка і включає безліч варіацій нюду.


Олівчики мають приємну текстуру, в міру тверді, проте тануть під час нанесення. Лягають доволі рівномірно, навіть якщо губи дуже сухі. Фініш оксамитовий. На губах не відчуваються, не сушать і не стягують. Стійкість така, як і у більшості олівців цієї цінової категорії: перекус переживуть, а стейн залишатиметься на губах ще 3-4 години.


02 NUDE BERRY - я б назвала нюдом на літо. Такий приємний приглушено-рожевий, наче "свої губи, але краще". Якщо нанести його легко, розтягуючи від контуру пальчиком, то взагалі буде непомітний, проте подарує ефект розцілованих губ. Додаю комбінацію його відтінку з плампером Maybelline Lifter Plump 002 Mauve Bite.

14 NUDE LATTE - фантазія на тему нюдю з карамельним відтінком. Без сірини, доволі теплий. На брюнетках виглядатиме просто шикарно в поєднанні зі світлішою помадою. Мені ж він пасує не так сильно, як 02 NUDE BERRY (мені в принципі менше йдуть карамельні відтінки). Проте в цілому відтінок сподобався.


Олівці мені дуже сподобалися. Обов'язково придбаю ще кілька відтінків, в тому числі вже легендарний 10 Cocoa.

Олівці для губ Bless Beauty: Бюджетна знахідка
Олівці для губ Bless Beauty: Бюджетна знахідка