olenamoli

Арабський парфюм Tanasuk за €10 - аналог кількох Montale

Арабський парфюм Tanasuk за €10 - аналог кількох Montale

Скажу чесно, купила ці парфюми просто з цікавості та через флакончик. Навіть не вчитувалася в ноти. А отримала дещо прекрасне🥰

Давно хотіла спробувати масляну арабську парфюмерію і дивилася в бік Al Rehab. Але ж тут на очі потрапила така краса, як Tanasuk Al Haramain Perfumes.

Флакончик в стилі "все краще і одразу" 😁 - позолота, скло, стрази, емаль. Ви дивитися на нього, а він дивиться на вас: "Так, я саме такий - яскравий та пихатий! Ну що, сіре мишеня, вистачить тобі хоробрості дізнатися, що у мене всередині?" І треба бути готовою вдягнути на себе цей парфюм, бо ти теж стаєш яскравою та помітною.

- А казала, що жоден Montale не любиш! - підморгнула мені подруга при зустрічі.
- Так я і не люблю!
- Тоді що це, як не монталевська роза?
Вона не могла повірити, що це арабські масляні парфюми за 350 грн 🤷‍♀️

Tanasuk (у перекладі з арабської Сутність) представлений такими нотами
Верхні ноти: Троянда, Шафран та Гренадін (гранатовий сироп);
Ноти серця: Деревні ноти, Амбра та Жасмін;
Базові ноти: Ваніль, Тростинний цукор та Мускус.

Перш за все - це троянда, прекрасна, ніжна, в ранішній росі🌹 Далі її окутує легкий димок, трохи солоденький. Прослідковується східна кал'янна дурманність. Поєднання тростинного цукру та деревини дають ілюзію легкої кавовості. Мускус - тут гладенький та помірний, зовсім відрізняється від волаючого та сверблячого мускуса у Montale.
Для мене це парфюмерія з категорії вдихаєш і не можеш надихатися. Чудовий і помітний шлейф супроводжує цілий день, аромат тримається на шкірі до прийняття душа.

Як використовувати ці масляні парфуми, адже розпилювача в них немає (і слава Богу!). Скляною палочкою наносимо мікромазки на зап'ястя, згини ліктів, на шию ззаду. Мені достатньо одного торкання до зап'ястя. Якщо наносити ближче до обличчя, то починає душити.
Помірність - це головне правило. Інакше від любові до нудоти дуже короткий шлях.

Флакончик містить 15 мл ароматної олійки і, судячи з використання, її вистачить на все життя.

Щодо схожості на монталевські парфюми - дійсно подібні з Intense Café, але мені нагадує ще один трояндовий Montale - Intense roses musk. Ще прочитала, що Tanasuk має спільний настрій з Roses Vanille Mancera та Delox Tiziana terenzi - стверджувати не буду, за нагоди порівняю та доповню відгук.

Арабський парфюм Tanasuk за €10 - аналог кількох Montale
Арабський парфюм Tanasuk за €10 - аналог кількох Montale
Арабський парфюм Tanasuk за €10 - аналог кількох Montale
Арабський парфюм Tanasuk за €10 - аналог кількох Montale