Alina Litva

Шампунь проти випадіння Opium 7.1 від DSD de Luxe

Шампунь проти випадіння Opium 7.1 від DSD de Luxe

Opium 7.1 - класичний сульфатний шампунь, основне завдання якого ретельно та якісно очищати волосся та шкіру голови від забруднень і як бонус він допомагає попередити випадіння волосся і стимулює його зростання. Можна використовувати щодня як лікування, так і для профілактики проблеми.

У шампуня дуже приємний свіжий запах, нагадує чоловічий парфум, я такі люблю. Для одного нанесення потрібно зовсім трохи, шампунь добре піниться. Я наношу невелику кількість на коріння і промив відразу змиваю, а от при другому намилюванні витримую пару хвилин, щоб він зміг подіяти краще і "підбадьорити" втомлені волосяні фолікули))

Через те, що Opium сульфатний шампунь і дуже добре очищує, волосся після змивання може відчути себе сухішим, ніж зазвичай (пошкодженне/знебарвлене). Шампунь надає об'єму, водночас не сушить довжину. Ущільнює і трохи обтяжує, але я люблю, коли волосся лежить важким полотном. Не провокує лупу та не посилює себопродукцію, підійде чутливій шкірі голови.

Випадіння волосся справді скоротилося, не відкидаю, що за рахунок покращення кровообігу. Але тут скоріше спрацював й комплекс засобів усунення причини. Нині це мій фаворит, рекомендую ♥️