KsuLv

Про малютки від Mermade.

Про малютки від Mermade.

З продукцією Mermade я познайомилась зовсім недавно, спробувавши ароматний скраб для тіла, що полонив моє сердечко. Тому у моєму вішлісті зʼявилась і інша продукція. Допис про скраб читати тут: https://club.makeup.com.ua/post/24555/

Що може бути краще, ніж парфумований гель для душу? Правильно - 5 парфумованих гелів душу, що допоможуть тобі визначитись і обрати улюблений. Обожнюю Mermade за те, що у них є тревел-сайз версії гелів для душу, такого я раніше не зустрічала в інших брендів. Сьогодні розповім вам про 5 різних гелів для душу Mermade (ідеально для подарунку!)

Всі малютки мають:

✅ густу консистенцію (що забезпечує їх економічність у використанні);

✅ неперевершений аромат (кожен з них по-своєму особливий);

✅ забезпечують ніжне і якісне очищення;

✅ не сушать шкіру (це немало важливо, бо після деяких гелів хочеться залляти себе зволожуючими кремами!)

Серед них я склала рейтинг по власним ароматним вподобанням.

Отож, розпочнемо.

Парфумований гель Mermade Wanderlust, що в перекладі означає «жага до подорожей».

Гель має ніжний квітковий аромат, що зовсім трішки залишається на моїй шкірі після душу.

Верхні ноти: жасмин, троянда і османтус.

Середні: тубероза.

Кінцеві: кедр.

Для мене Wanderlust - гель який хочеться взяти з собою у відпустку спекотного ☀️ і вітряного літа. А так як поки відпустка мені тільки сниться - гель відкладаю на 5 місце до літа.

Про малютки від Mermade.
Про малютки від Mermade.

Даний аромат - це поєднання деревно-квіткових нот.

Для мене цей гель пахне чимось сильним і чоловічим (чи то парфумом, чи дезодорантом? 😄)

Він точно унісекс, проте я люблю такі аромати. Тримається близько 20 хв на тілі після душу.

Верхні ноти: гранат.

Середні: орхідея і лотос.

Кінцеві: фіалка, мускус, червоне дерево.

Сashmere посідає 4 місце.

Цей аромат - справжнісінька стигла вишня 🍒, та яка в бабулі у садку, він повертає мене у дитинство: таке щасливе, веселе і безтурботне. На тілі тримається близько 30 хв після душу.

Верхні ноти: вишня, лікер, мигдаль
Ноти серця: жасмин, слива, троянда
Кінцеві: ваніль, гвоздика, кориця.

Віддаю 🥉 бронзу цьому аромату гелю.

Для мене це цитрусовий, свіжий, але в той же час і ніжний аромат. Він нагадує мені прохолодні літні ранки, коли виходиш на вулицю і вдихаєш чисте і холодне повітря на повні груди.

Гель тримається на тілі близько 30 хв.

Початкові ноти: ананас, апельсин, бергамот
Ноти серця: амбра, жасмин, фіалка
Кінцеві: береза, мускус, сандал

Даний аромат виборює срібло 🥈.

І зустрічайте! Золото здобуває 🥇 Mermade Hi Hey Holiday. Аромат фруктово-цитрусовий. Для мене цей аромат - аромат впевненості, непередбачуваності та сексуальності . Залишає шлейф у ванній кімнаті і тривалий час утримується на тілі після душу.

Початкові ноти: груша, маракуя, персик
Середні ноти: конвалія, малина, мускус
Кінцеві ноти: ваніль, пачулі, сандал.