Кузя Ю-а

Sane та декоративна лінійка бренду

Sane та декоративна лінійка бренду

Привіт! нещодавно, я вже казала, наскільки доглядова версія цього бренду мене не підвела, а ще й вразила. Ніжний, проте ефективний підхід в догляді, лаконічний дизайн та українське виробництво! І от вирішила познайомитись з декоративними засобами бренду. Ціни дуже демократичні 💕

Sane Illuminating Primer SPF 10

Праймер для обличчя з ефектом сяйва

Праймер для обличчя з ефектом сяйва підготує шкіру до нанесення макіяжу. Він має зволожувальну та розгладжувальну дію. Цей косметичний засіб чудово підійде для сухої або тьмяної шкіри.

Обіцяють:

Особливості праймера для обличчя з ефектом сяйва від бренда Sane:
- повертає шкірі втрачене здорове сяйво;
- оснащений золотистим перламутром для гарного мерехтіння шкіри обличчя;
- вирівнює мікрорельєф шкірного покриву;
- створює ефект відретушованої шкіри;
- підтримує водний баланс епідермісу;
- може використовуватися як самостійний продукт або замість крему.

Що бачу я?

Ніжне мерехтіння крему додає сяйва! Але точно не блистітимете, як ваза)) А просто аристократичний блиск здорової шкіри. Хочеться використовувати як самостійний продукт. Дуже ніжна текстура. Аромат ніжнятина і кайф. Однозначно буду радити. Ціна - супер. І як завжди, мега лаконічний дизайн у бренду.

РР-крем для обличчя

Sane Pink Perfect Cream

Рожева досконалість! Після використання цього косметичного засобу ваша шкіра дійсно буде близькою до свого досконалого стану. Продукт виконує роль якісної бази під макіяж - розгладжує мікрорельєф шкірного покриву, заспокійливо впливає і дуже інтенсивно живить.

Особливості Sane Pink Perfect Cream:

- доглядає шкіру під шаром декоративної косметики;
- включає Annona Sense - спеціальний заспокійливий інгредієнт;
- перешкоджає розвитку запальних процесів;
- бореться з лущенням, свербінням та дискомфортом;
- захищає від сухості та знижує чутливість епідермісу;
- збагачений екстрактом насіння тефрозії, завдяки якому мінімізує ймовірність можливих подразнень чи стресу шкірного покриву.
- самодостатній крем та альтернатива базі під макіяж.

Що бачу я?

Ніжна текстура, невловимість рожевого підтону, зволоження шкіри та знову ж таки, можливо використовувати як самодостатній засіб для природного сяйва та красивого вигляду личика!

Sane BB Cream SPF 20

ВВ-крем

Косметичний продукт, що трошки не вразив текстурою, як інші два засоби. Трошки збивається в банці та розходиться в різні текстури. Проте, колір гарно підлаштовується та ніжно розтушовується по шкірі.

Особливості Sane BB Cream SPF 20:

- формула з екстрактом білої верби;
- високий вміст саліцилової кислоти;
- має протизапальну дію;
- має антибактеріальну властивість;
- захищає від UVA та UVB променів;
- Sun Protection Factor – 20;
- делікатний до чутливого шкірного покриву;
- практично невідчутним на обличчі, не створює ефекту маски;
- підлаштовується під тон шкіри.

Що бачу я? Як і написала вище - текстура трошки не така, як має бути. Вони звертається в баночці. Трошки загуста і напевно суховатіша. Але, при контакті з шкірою, нормально розтушовується, адаптовується під шкіру і має прозорий півтон. Це не тональний і не буде перекривати недосипи і висипання. Але як і попередні кремчики - впливає на загальний вигляд.

От його, я напевно раджу спочатку затестити, чи вам сподобається текстура , а потім брати. Перші два засоби - чудові.

Sane та декоративна лінійка бренду