Євгенія 👩

Огляд праймерів від Sane

Огляд праймерів від Sane

З брендом Sane мене познайомив makeup. Та й загалом, важко було не познайомитися з ним, тому що в момент його появи реклама була на кожному кроці).

Спершу я спробувала догляд від Sane, а вже потім почала заглядатись на праймери. Так у мене з'явилися:

  • РР-крем для обличчя Sane "Pink Perfect" з ефектом корекції кольору обличчя.
  • Sane "Sebum Control" - праймер з себорегулюючим ефектом, розроблений спеціально для жирної та комбінованої шкіри.

Спочатку я купила перший, а за кілька місяців вже замовила другий. Ділюсь своїми враженнями👇

Обидва праймери представлені в тубі з м'якого пластику, в лаконічному дизайні. Туба розміром з долоню, тому поміститься навіть у дуже маленьку дамську сумочку.
Кришка відкручується і часом може прокручуватися, але не злітає.
Обидва продукти мають вузький носик, завдяки якому економічно виділяється засіб у необхідній для використання кількості.
Об'єм: 30 мл, витрата в міру економічна.
Тепер до величезного недоліку - якість упаковки дуже погана, обидві туби дуже сильно потерлися, а у PP-крему взагалі відпав носик, коли я фотографувала туби для допису 🤷‍♀️

Обидва праймери мають абсолютно однакову текстуру, їх відмінність тільки в кольорі. "Pink Perfect" - ніжно-рожевий, а "Sebum Control" - ніжно блакитний.

Текстура кремова, дужа легка та невагома, ближче навіть до флюїдної. На дотик ковзна, ніжна, рухлива. Є легке відчуття липкості, але не критичне.
Обидві бази на водній основі, проте з додаванням олій. До речі, маслянистості в текстурі не відчувається, що не може не тішити.

Що стосується аромату, то рожевий праймер має дуже специфічний запах - начебто як цитрусовий, але занадто кислий. Особисто мене відштовхує віддушка, але вона після розподілу продукту по шкірі швидко вивітрюється і в принципі не завдає дискомфорту.
"Блакитний" праймер має приємний косметично-пудровий аромат, дуже ніжний і також швидко вивітрюється.

Я наношу праймер як класичний крем для обличчя, розподіляю подушечками пальців.
Він рівномірно лягає на шкіру, не викликає жодних неприємних відчуттів.
Майже моментально вбирається, не залишаючи на шкірі відчуття липкості.
Фініш виходить матовий, але з активним підсвічуванням.
Поверх бази декоративна косметика лягає непогано, не тече і не скочується, йдеться як про кремові, так і про сухі текстури.
Однак, відверто кажучи, мені здається, що тут заслуга більш косметики, ніж самого праймера.

Стійкість середня, якщо говорить про себорегулюючий ефект, то якщо він і є дуже слабкий, шкіра починає жирніти через 1-2 години після нанесення макіяжу, все як звичайно.

Відверто кажучи, він майже непомітний.
Продукт швидше непогано підійде як легкий крем для обличчя.
Він не маскує пори, не вирівнює рельєф та тон шкіри, дає мінімальний догляд та не зовсім не подовжує стійкість мейку.

Головна обіцянка бренду - себорегулювання, але й тут повз.

Якщо говорити про позитивне, то продукт непогано освіжає шкіру шляхом її освітлення.
Мені здається, він чудово підійде на ті випадки, коли трохи потрібно привести до ладу обличчя, а під рукою немає косметички).

Хочу зазначити, що це не просто праймер, а база під макіяж із формулою "Pink Perfect".

Таку формулу часто використовує бренд Erborian у своїх продуктах.
Її суть полягає в тому, що це не просто праймер, а база з доглядаючими компонентами у складі.
Продукт можна використовувати як соло, так і для підготовки шкіри до нанесення макіяжу.

База дуже легко наноситься, гладко розподіляється. Моментально вбирається, не залишаючи на шкірі відчуття липкості, стягнутості та маслянистості. Лежить абсолютно невагомо.

Тут ситуація краща, ніж із "блакитною" базою.
Pink Perfect трохи зволожує та пом'якшує шкіру, надає їй легкого сяйва, а також заспокоює почервоніння та запалення.
Непогано вирівнює не лише тон, а й рельєф шкіри.
База трохи маскує пори, але не варто чекати на вау-ефект.
Декоративна косметика лягає на основу непогано, рівномірно, не тече і не скочується з часом.
На жаль, але стійкість праймера також залишає бажати кращого, через 2-3 години після нанесення - жирний блиск, хоч котлетки смаж.

Що один, що другий праймери мають дуже посередній, мінімальний ефект. Можливо, вони були б непоганим варіантом для ідеально чистої шкіри, щоб трохи освіжити обличчя.
Однак, для моєї комбінованої шкіри з недосконалостями дуже слабкі продукти😢