Zera Khaibulaeva

Сухий шампунь від Batiste

Сухий шампунь від Batiste
Сухий шампунь від Batiste

Така популярна вишенька частенько зʼявлялась у стрічці і я не могла пройти повз неї.

Я маю жирний тип волосся, тож для мене тема частого миття голови дуже актуальна. Раніше я мила кожен день голову, було неприємно ходити з несвіжим волоссям в люди. Зараз приловчилась через день. Хоча, якщо ввечері зʼїм щось жирненьке, або фаст-фуд, то мій лоб і корені волосся вже блищать😌

Тож бувають випадки, коли немає часу помити зранку голову, або немає води, або ви їдете потягом вночі, а зранку треба на зустріч- на допомогу приходять такі палочки- виручалочки.

Звісно, не буде ефекту повноцінного миття таким способом очищення волосся, хоча, може комусь вдається, в мене ефект виходить середній. Чи користувалась я раніше іншими марками? Так, але ефект в них був значно гірший, тому я довгий час і не наважувалась на придбання таких шампунів.

А враховуючи всі проблеми сьогодення, таку штуку варто мати в арсеналі, на випадки форс-мажорів.

Отож розповідаю детальніше.

Флакон великий, обʼєм 200 мл. Розпилювач працює добре, не заїдає.

Запах приємний, пахне легенько вишнею.

Сухий шампунь від Batiste
Сухий шампунь від Batiste

На зворотній стороні багато інформації. Є інструкція як правильон використовувати шампунь.

Необхідно струсити балон та розпилити на корені на відстані 30 см від шкіри голови . Рекомендую це робити на балконі, або відкрити вікно, бо буде багато літати в повітрі😌Не хотілось би, аби це осідало в легені, тож краще провітрити. Далі масажними рухами розподілити по волоссю, точніше протрусити, бо моє волосся стало білим. І доволі непогано виглядає сивина, може колись псіхану і буду її відрощувати, а не фарбувати☺️

Отже все гарненько ручками витрушуємо і вуаля, маємо великий об'єм та чисті корені👍

Гребінцем причесали, вклали як потрібно і пішли по своїх справах.

Результат до та після показую на фото.

Чи рекомендую я цей шампунь? Однозначно так👍 Він правда вас врятує, якщо нема води і треба привести волосся в порядок. Він однозначно краще сухих шампуней інших торгових марок. А от в загальному по відчуттях, мені приємніше помити голову водичкою☺️

Дякую за увагу♥️