Olvia

Якщо ви шукаєте базовий, не дуже дорогий тонер, це саме він.

Якщо ви шукаєте базовий, не дуже дорогий тонер, це саме він.
Якщо ви шукаєте базовий, не дуже дорогий тонер, це саме він.
Якщо ви шукаєте базовий, не дуже дорогий тонер, це саме він.
Якщо ви шукаєте базовий, не дуже дорогий тонер, це саме він.
Якщо ви шукаєте базовий, не дуже дорогий тонер, це саме він.

У мене жирна проблемна шкіра. Активів у догляді вистачає, від тонера очікую легку, ненав'язливу дію: зняти стягнутість шкіри після вмивання, злегка зволожити. І головне, не провокувати нових висипів. Корейський тонер Aloe від Secret Key відмінно вписався в мою повсякденну схему догляду.

За консистенцією це звичайна водичка. Якщо після вмивання сильно стягує шкіру, я наливаю трохи тонера в долоню і прямо вмиваюся ним, це добре заспокоює шкіру. Але найчастіше наношу на ватний диск і просто протираю обличчя, зазвичай цього цілком достатньо. Він одразу дарує приємне відчуття після вмивання, швидко вбирається і не липне, не залишає плівки. Поки намагалася сфотографувати тонер на шкірі, він уже ввібрався, це зайняло секунд 20. Подобається, що він не перевантажує шкіру.

Що мені найбільше подобається, то це те, що тонер дружить з усією моєю косметикою. Що б я не наносила після нього, жодного разу не виникло неприємних відчуттів чи почервонінь, хоча моя шкіра не завжди добре реагує на нову косметику. Глобального ефекту від тонера я не помітила, не можу сказати, що він якось вплинув на моє акне. Це базовий засіб для будь-якого типу шкіри, який злегка зволожує і готує обличчя до наступних етапів догляду. Я не помітила, щоб він забивав пори або викликав висипання, а отже проблемна шкіра не стане гіршою.

Флакон пластиковий із кришкою фліп-топ. Закривається добре, випадково не відкриється, нігті не ламає при відкритті. Кришку можна відкрутити. Вся інформація вказана корейською та англійською мовами. Термін придатності вказаний знизу. Флакон був повністю затягнутий у плівку, тому можна бути впевненою, що його не розкривали. Усередині була захисна мембрана.

Аромат приємний, але мені чомусь більше пахне зеленим чаєм, а не алое. Колись у мене був крем під очі Innisfree Green Tea з таким самим запахом.

Підсумую. Тонер мені сподобався. Із задоволенням почитаю про ваші улюблені базові тонери.

Якщо ви шукаєте базовий, не дуже дорогий тонер, це саме він.
Якщо ви шукаєте базовий, не дуже дорогий тонер, це саме він.
Якщо ви шукаєте базовий, не дуже дорогий тонер, це саме він.