MAXIMOVA🌷

Скраб + крем SHELLY

Скраб + крем SHELLY
Скраб + крем SHELLY

Маю різні засоби від Shelly, всі вони працюючі але деякі краще проявляються в комбінації. Тому хочу порадити поєднувати в одній рутині скраб та крем для ніг. Ваші ніжки скажуть дякую.

Зроблю маленький відступ від теми. У мого пухнастого помічника недавно був день народження, він часто приймає участь у створенні контенту для клубу, тому вважаю за потрібне показати вам це відео, де він перевіряє на міцність упакування крему (повірте на слово, цей монстр дуже сильний😼). Тюбик тест пройшов успішно!😁

  • В тубі великий об’єм, вистачить на довго. Крем має світло-зелений колір та аромат евкаліпту.
  • Після нанесення швидко поглинається і головне для мене - не залишає жирності, липкості чи плівки.
  • Він добре пом’якшує і зволожує шкіру, це особливо помітно по п’яточкам. Я дуже задоволена ефектом від цього крему!

Цей скраб чудовий!!! Один з найкращих, яким я коли-небудь користувалась😍

  • Зручне упакування, баночка має захисний клапан.
  • Текстура густа, абразивні частинки цукрові, досить великі. З часом не збився комками.
  • Я використовую його лише за призначенням для рук та ніг. Для інших ділянок тіла скраб буде агресивним.
  • А аромат! Він мене покорив🥰 я відчуваю нотки лаванди і свіжість чоловічих парфумів (особисте враження).

Після скарбу шкіра добре очищена і крем ще краще проникає в шкіру і чудово зволожує ніжки. П’яточки довше тримаються в пристойному стані. Зрозуміло, що щодня я не роблю скрабування але крем стоїть постійно біля ліжка і стараюсь наносити його щовечора перед сном.