Оксана Князєва

La Sultane De Saba- Body Lotion: 10 ароматів.

La Sultane De Saba- Body Lotion: 10 ароматів.

La Sultane de Saba -це французький бренд, (я чомусь думала що Турція чи ОАЕ 😅напевно через аромати) що пропонує одні з найпопулярніших та найароматніших люксових доглядових засобів у наш час.

Унікальність продуктів цієї марки у тому, що вони виробляються ручним способом тому і ціна не дешева + кожен засіб створено за унікальним рецептом на основі натуральних рослинних есенцій та олій.

Концепцію бренду побудовано на традиціях жінок стародавнього сходу.

Аромати лосьйонів від La Sultane De Saba дуже сильні і стійкі ,надовго залишається на тілі і здатний замінити парфум,наносячи вдень на шкіру аромат буде відчутний до вечора .

Тому купляючи цей засіб, краще бути впевненим що аромат вам зайде і не буде для вас сильно задушливим.

Лосьйон не бюджетний і буде дуже прикро якщо аромат зовсім не сподобається.

Тому я постараюсь описати кожен аромат ,щоб ви могли хоча б приблизно уявити його аромат.( Хоча я ще той майстер по опису парфумів 😅)

Бо честно признатись я читала описи і аромат деяких лосьйонів я уявляла по іншому.

Покористувавшись деякий час мініатюрами ,можу сказати що всі лосьйони цього бренду мають однакову текстуру.

Вона ніжна але щільна та жирненька ,завдяки натуральним маслам у складі.

Добре розподіляється по шкірі та миттєво поглинається в неї ,не залишаючи відчуття липкості та жирності на шкірі.

Лосьйон пом'якшує шкірний покрив, знімає всі види лущень і почервонінь, попереджає появу шелущіння і стягнутості після душу ,та робить шкіру ніжнішою, гладкішою і приємнішою на дотик.

Найчастіше я наношу лосьйон після душу на руки ,шию ,зону декольте і живіт ,для ніг мені його шкода використовувати 🤣там в мене інший крем😅

Тепер про кожен лосьйон та його особливості.

Лосьйон має аромат мускусу, ладану та ванілі, він найлегший з усіх ,в плані насиченості аромату.

Коли тільки наносиш на шкіру то більш за все відчувається різкий аромат мускусу ,але він швидко вивітрюється і стає більш ніжним ,з’являються нотки східних прянощів, трохи димки ладану і ваніль.

Ваніль відчувається не сильно і вона не приторно солодка.

Аромат жіночний і романтичний.

Цей аромат я наношу найчастіше перед сном і аромат тримається всю ніч ,навіть після того як мускус і ладан повністю вивітрються ,на шкірі залишається солодкуватий аромат ванілі.

Цей аромат із тих що не набридає і підходить на кожен день.

Активні інгредієнти:

  • Екстракт ванілі – стимулює мікроциркуляцію крові, бореться з нерівностями на поверхні шкіри, підвищує тонус та еластичність дерми.
  • Олія ши - має сильну регенеруючу властивість, стимулює синтез колагену та еластину, посилює захисні функції епідермісу, надає протизапальну та омолоджуючу дії, живить шкіру корисними компонентами.
  • Кокосова олія - має зволожуючі, омолоджуючі, відновлюючі властивості.
  • Олія солодкого мигдалю - має поживну дію, містить вітаміни А, В і Е.

Цей лосьйон один із моїх фаворитів ,ох який же в нього аромат 🥰

Насичений ,свіжий та водночас солодкий аромат лотоса та квітів франжіпані.

В мене одразу виникають асоціації з літом ,наче ти в якомусь райському саду ,де повно тропічних фруктів та квітів.

Я обожнюю аромат квітів франжіпані ,а в поєднанні з лотосом це щось неймовірне.

Чистий аромат лотоса полонить своєю жіночністю, а квітка ніжних пелюсток франжіпані дарує композиції вершковий, тягучий акцент, який справляє незабутнє враження

Запах просто чарівний, східний, але при цьому ніжний та легкий ,в міру солодкий, дуже жіночний і комплементарний.

Любителям солоденького раджу до нього придивитися

Активні інгредієнти:

  • Екстракт лотоса - має антиоксидантну та освіжаючу властивість, наповнює клітини шкіри живлющою вологою та енергією, покращує тургор, омолоджує.
  • Сік алое віра - натуральний біогенний стимулятор, зволожує шкіру та регенерує тканини.
  • Мед - знімає набряки, усуває вугровий висип, має протизапальну і загоювальну властивість.
  • Олія ши - має лікувальну, поживну, балансуючу дію.
  • Кокосове масло - має зволожуючу, омолоджуючу, відновлюючу дію.
  • Олія солодкого мигдалю - має поживну дію, містить вітаміни А, В і Е.
  • Екстракт квітів франжіпані - ефективно зволожує епідерміс, сприяє розгладжуванню дрібних зморшок, прискорює процес регенерації тканин.

Це напевно найпопулярніший аромат лосьйону La Sultane De Sabа і найароматніший .

Лосьйон має димний, п'янкий аромат пачулі,теплої амбри та солодкої ванілі .

Ваніль на початку відчувається дуже яскраво і солодко,але потім більш домінує амбра.

Такий аромат частно можна зустріти в крамничках з всілякими східними талісманами і статуетками або масажних спа салонах.

Аромат лосьйону найбільш насичений і стійкий з усіх,він залишається на одязі та постільній білизні.

Шлейф нереальний ,аромат заповнює собою всю кімнату,і створює атмосферу затишку ,спокою ,дарує відчуття розслабленості і насолоду східним ароматом індійських пахощів.

Він повноцінний замінник парфумів.

Аромат наче окутує вас в обійми і не відпускає,дуже томний,глибокий,затишний.

Цей аромат це повноцінний спа-догляд. У аюрведичних косметичних продуктах містяться ефірні масла, які заспокоюють центральну нервову систему і дарують відчуття спокою,покращують сон.

Для когось цей аромат може здатися занадто східним і задушливим але в нього є свій шарм ,якщо ви дуже чутлива до запахів ,то раджу наносити його вдень щоб на протязі дня він трошки вивітрювався і не так душив.

На шкірі він тримається довго і вкінці залишається солодкий ванільний аромат ,який тримається поки ви не приймите душ.

Активні інгредієнти:

  • Олія ши - має лікувальну, поживну, балансуючу дію.
  • Кокосове масло - має зволожуючу, омолоджуючу, відновлюючу дію.
  • Олія солодкого мигдалю - має поживну дію, вітаміни А, В і Е.
  • Екстракти жимолості – тонізують, стимулюють мікроциркуляцію крові, зміцнюють стінки судин

Лосьйон має неймовірний аромат ,супер легкий ,не терпкий ,не хімічний ,а справжній аромат чайної троянди ,наче нюхаєш квітку але аромат більш насичений,концентрований.

Дуже жіночний ,ніжний ,солодкуватий але з кислинкою.

На тілі так само відчувається довго ,але шлейфу сильного нема ,цей аромат більш близький до тіла .

Він просто манить, притягує ,тому використання крему приносить задоволення і релакс.

Цей аромат стане гарним доповненням до ваших квіткових парфумів .

На тілі він дає відчуття свіжості ,дуже приємний ,поціновувачі аромату троянди точно оцінять.

Активні інгредієнти:

  • Масло ши - багате на вітаміни А, Е і F, сприяє здоровому вигляду шкіри та інтенсивному зволоженню, забезпечуючи шкірний покрив незамінними жирними кислотами та поживними речовинами для оптимального зволоження. Має сильну регенеруючу властивість, стимулює синтез колагену та еластину, посилює захисні функції епідермісу, надає протизапальну та омолоджуючу дії.
  • Кокосова олія - зволожує шкіру, прискорює регенерацію клітин, сприяє омолодженню за рахунок відновлення та підтримки її еластичності.
  • Олія солодкого мигдалю - усуває сухість, живить, зволожує, пом'якшує шкіру, чинить явну протизапальну та антивікову дії. Покращує вологозберігаючі властивості епідермісу, зміцнює структуру бар'єру епідермальних ліпідів, активізує процес регенерації клітин.

Лосьйон для тіла з ароматом мускусу, ладану та троянди

Чуттєві мускусні відтінки з п'янкими квітковими акордами троянди і глибоким димним запахом деревно-бальзамічного божественного ладану огортають тіло незабутньою вуаллю пахощів„- так описує аромат виробник.

На початку яскраво відчувається саме мускус але коли лосьйон поглинається в шкіру то відчутною стає більш троянда і ладан.

Кислувато пряний аромат ,досить приємний, цікавий але з ним у мене асоціації жінки 40+ ,на 20ти річній дівчинці зовсім його не уявляю хоча тут звістно у кожного свій смак.

І ще аромат цього лосьйону дуже нагадує саме той аромат ладану який можна почути в церкві😅

Активні інгредієнти:

  • Масло ши - володіє сильною регенеруючою властивістю, стимулює синтез колагену та еластину, посилює захисні функції епідермісу, чинить протизапальну та омолоджуючу дії, живить шкіру корисними компонентами.
  • Кокосова олія - володіє зволожуючими, омолоджуючими, відновлюючими властивостями.
  • Олія солодкого мигдалю - чинить поживну дію, містить вітаміни А, В і Е.
  • Екстракт троянди - чинить тонізуючий ефект, розгладжує, відновлює еластичність шкіри, ефективно її підтягуючи та сприяючи омолодженню клітин епідермісу.

Лосьйон для тіла з ароматом зеленого чаю та імбиру.

Теж один їз моїх фаворитів🥰

Кайфовий, свіжий аромат,найсвіжіший з усіх і зовсім без східних ноток порівняно з іншими.

Аромат цього лосьйону це зелений чай ,а саме :м’ята і китайський лимонник, з дольками цитрусів. Імбир довершує цей аромат і добавляє нотку бадьорості.

Дуже приємний,свіжий ,кисло солодкий ,мені нагадує запах мохіто.

Ідеальний аромат для літа.

І ще він дуже схожий на аромат парфумів Moschino I Love Love,але з менш вираженою м'ятою.

Активні інгредієнти:

  • Зелений чай - володіє антиоксидантними та антивіковими властивостями, виводить зі шкіри токсини, омолоджує і освіжає її.
  • Екстракт імбиру - зміцнює і тонізує, стимулює мікроциркуляцію крові, бореться з целюлітом і іншими нерівностями мікрорельєфу епідермісу, зміцнює стінки судин, запобігаючи появі судинних зірочок.
  • Масло ши - має лікувальну, живильну і балансуючу дії.
  • Кокосове масло - надає зволожуючу, омолоджуючу, відновлюючу дії.
  • Масло солодкого мигдалю - надає живильну дію, містить вітаміни А, В і Е

Цей лосьйон створен на основі квітів таїтянської гарденії з алое вера.

Аромат квітів тіаре дуже багатогранний і цікавий в них одразу можна відчути ноти інших квітів .

Саме в цьому лосьйоні я відчуваю ноти франжипані ,жасмину і щось медове ,схоже на липовий цвіт .

Він трішки солодкуватий але більш свіжий.

Дуже приємний ,квітковий ,трав’янистий ,освіжаючий аромат ,для мене досить літній, має легкий шлейф

Активні інгредієнти:

  • Масло ши - має сильну регенеруючу властивість, стимулює синтез колагену та еластину, посилює захисні функції епідермісу, надає протизапальну та омолоджуючу дії, живить шкіру корисними компонентами.
  • Кокосова олія - має зволожуючі, омолоджуючі, відновлюючі властивості.
  • Олія солодкого мигдалю - чинить поживну дію, містить вітаміни А, В і Е.
  • Екстракт алое вера – потужний антиоксидант. Стимулює вироблення колагену та гіалуронової кислоти у клітинах епідермісу. Інтенсивно зволожує та живить шкірний покрив, роблячи його більш еластичним та пружним.
  • Екстракт квіток тіаре - багатий на антиоксиданти, особливо вітамін Е і ферулову кислоту, допомагає шкірі залишатися молодою і захищає від шкідливого впливу радикалів. Сприяє формуванню рівномірної засмаги, попереджає зневоднення шкіри, що викликається сонячними променями.

Лосьйон для тіла з ароматом цвітіння апельсину.

Аромат який я уявляла по іншому,бо я чекала запах апельсину 😅

Але аромат більш трав'янистий і терпкий.

На шкірі він дає відчуття чистоти не через свіжий аромат ,а через те що в ньому ще присутня мильна нотка.

Мені дуже нагадує тверде мило з ароматом ландишу😅

Цей аромат найменш мені сподобався ,бо він якийсь не дуже цікавий порівняно з іншими ,на шкірі дійсно відчувається наче просто мився ароматним милом і не більше.

Активні інгредієнти:

  • Масло ши - надає лікувальний, поживний, балансуючий ефекти.
  • Кокосове масло - чинить зволожуючу, омолоджуючу, відновлюючу дії.
  • Масло солодкого мигдалю - надає живильну дію, вітаміни А, В і Е.

Лосьйон для тіла з ароматом амбри, мускусу і сантала.

Аромат унісекс, підходить як для жінок, так і для чоловіків.

Теплий ,пряний ,димний ,залишає після себе розслабляючий східний шлейф амбри, мускусу і сантала.

На початку він трішки різкий та більш чоловічий ,відчуваються древесні ноти ,але на шкірі він дуже приємний і не нав’язливий.

Спочатку, я думала що він буде задушливим ,але ні ,на шкірі він ніжніший ніж «Аюрведа» .

На шкірі аромат тримається довго .

Мені він зайшов 50/50, бо я не дуже люблю аромат санталу ,а він тут якраз яскраво виражений, але буває такий настрій що рука тягнеться саме до нього.

Активні інгредієнти:

  • Масло ши - надає лікувальний, поживний, балансуючий ефекти.
  • Кокосове масло - чинить зволожуючу, омолоджуючу, відновлюючу дії.
  • Масло солодкого мигдалю - надає живильну дію, вітаміни А, В і Е.

Лосьйон для тіла з ароматом жасмину і тропічних квітів.

Усім фанатам жасмину присвячується 💔

Аромат на старті звучить яскравими нотами квітів жасмину, наче стоїш біля тільки розквітлого куща і аромат приємно дурманить голову.

Далі стають відчутні східні нотки ,які саме тропічні квіти складно сказати ,мені відчувається кислинка троянди і якісь прянощі,але в основною домінує жасмин.

На шкірі аромат ніжний ,свіжий ,не задушливий

Коли трошки вивітрюється починає з’являтися мильна нотка наче тільки вийшла з ванни. Але порівняно з лосьйоном Orange Blossom тут ця мильна нота приємна ,бо вона більш свіжа та ніжна.

Активні інгредієнти:

  • Масло ши - надає лікувальний, поживний, балансуючий ефекти.
  • Кокосове масло - чинить зволожуючу, омолоджуючу, відновлюючу дії.
  • Масло солодкого мигдалю - надає живильну дію, вітаміни А, В і Е.

Всьо 🤣Дякую тим хто дочитав до кінця❤️Підняла,обняла в носик поцілувала 🤣