Banochki.inUA

Туш, яка приємно здивувала

Туш, яка приємно здивувала

Вона коштує копійки і дуже радує мене, вже мала 2 рази її в користуванні і ще точно до неї повернусь😌 Я не люблю витрачати багато коштів на туш тому що в моєму випадку це не виправдані трати, мені пощастило бути власницею чорних і достатньо довгих вій від природи , тому вартість моєї туші ніколи не перевищує 200грн

Але не залежно від ціни переважно всі туші погано змиваються навіть водостійкими засобами і часто залишають "ефект панди" .. особливо неприємно це коли ти зранку прокидаєшся а у тебе туш зі вчора зібралася в складочках під очима 🥲 Часто у вас так буває чи це тільки в мене ?🥲 Так от, ця туш якщо чесно нічим не особлива в плані формули, щіточки, якихось супер здібностей...

Але є в неї один ЖИРНИЙ плюс .... Вона термо! Ну вона не заявлена як термо але змивається засобом для зняття макіяжу такими павучими лапками, легко, просто, швидко і найголовніше! ніякої "панди" на ранок у дзеркалі😍 Це просто ваув ефект за таку ціну!🤯

В неї досить звичайна силіконова щіточка , трохи зігнута, я б не сказала що супер зручна чи класна . Сама головка щіточки не гнучка ( я й не люблю гнучкі, часто ними вимазуюся коли спішу ) Вона не супер якась економна , але й не кінчається швидко , не засихає раніше часу, ви точно встигнете її всю використати. Але ось цей ефект змивання плавучими лапками... Це просто 🤌🏼 !!! Дуже економить час, ти не натираєш собі повіко,зону навколо очей, що не дуже добре для вікової шкіри та й взагалі. Коротше, всім раджу! Супер прекресна туш за свої гроші☺️