Banochki.inUA

Серйозний засіб для істинних леді…

Серйозний засіб для істинних леді…

Мені, на щастя, часто роблять компліменти про те як молодо я виглядяю😌 Більше 25ти і не дають😌 Кожну жінку це звичайно нереально тішить☺️ А "винуватцем" цих компліментів є регулярний активний догляд, звичайно, особливо той, який підходить за віком та наявними проблемами. Так от, пептиди це дієво, це безпечно , це зволожче, що дуже важливо в +25, це універсально, що на день що на ніч, це приємно, в кінці кінців ))

Серйозний засіб для істинних леді…

І ось ця чудо баночка , яка зветься сироваткою, прекрасно виконує всі вищезгадані функції 😌 Так, вона не дешева, але по секрету вам скажу що її можна вловити за дешевшою ціною😉головне слідкувати) Канадський бренд The Ordinary добре себе зарекомендував на світовому ринку бюті завдяки простим але ефективним формулам та хорошій концентрації активних речовин по доступній ціні👌🏼

Дана сироватка прекрасний тому доказ : тут вам і мультипептиди і постбіотик, який відновлює мікрофлору шкіри і гіалуронат натрію, що дає зволоження. Все в одній пляшечці! А сама форма сироватки набагато краще проникає в шари шкіри аніж найлегший крем на світі . Тому тут стовідсотковий win/win! А якщо ще кремом з пептидами то все чудо закрити то взагалі казка!✨ Обов'язково повернуся до цієї сироватки знову, і вам від душі можу порадити❤️