Banochki.inUA

Величезні плюси бренду Ламель, або чому його варто підтримувати

Величезні  плюси бренду Ламель, або чому його варто підтримувати

Він бере участь у багатьох закордонних виставках, конференціях сфери бюті за кордоном, тим самим нагадуючи іноземцям про Україну, що в нинішній ситуації вкрай важливо.

Та й якість продукції яку вони стали виготовляти стало набагато кращою , піднялася до міжнародного рівня. Не соромно сказати що це українська продукція, та й гордість бере☺️ за це.

На цих фото і відео я додала мої улюблені продукти від Ламель, але це далекo не все що я маю від них🫣

Звичайно ще є нюанси, наприклад в якості упаковки товарів, вона часто-густо ламається, букви на упаковці стираються , рідкі румяна витікають з тубуса … як багато я бачила відгуків від інших дівчаток про це, нажаль. А це важливо! Тому що якщо рідкі румяна витечуть у вас в косметичці навряд чи ви купите продукцію цього бренду знову…

Але все ж, вони роблять хорошу справу навіть просто своїм існуванням на закордонному ринку вже у багатьох країнах🙌

Я навіть почала потрапляти на відео від закордонних блогерів , які у макіяжі використовують бренд Ламель✨ Для них він бюджетний і досить якісний.

Для нас, звичайно що, вже не дуже бюджетний, особливо нові колекції🙂 Але я думаю він все таки вартує своїх грошей і заслуговує на нашу підтримку🙏🏼