Vikulyk

Подбайте про свої ніжки. І трішки не естетичних фото

Подбайте про свої ніжки. І трішки не естетичних фото

Після допису чарівної 🌸Kate Rina дуже закортіло спробувати цей бальзамчик для ніг.

Мене підкупив гарний склад і лояльна ціна.

Я хотіла крем для ніг саме з сечовиною-це дуже крутий компонент для ваших п‘яток, адже у нього такі властивості:

  • Глибоко проникає в шкіру і втримує вологу.
  • Підвищує стійкість до зовнішніх подразників і має антибактеріальний ефект, саме наші стопи чутливі до різних грибків, тому така профілактика лишньою не буде.
  • Відлущує змертвілі клітини, не подразнюючи здорову шкіру, а навпаки загоює ранки.
  • Також для потужнішого відлущення у складі присутні такі кислоти: саліцилова, гліколева і виноградна.
  • Для зволоження і регенерації: пантенол, масло ши, ланолін.

Щож, склад чудовий)) Далі покажу ефект на моїй шкірі майже за два тижня використання(я інколи комбінувала з улюбленим скарбом для рук і ніг від Шеллі, також український бренд). А от сам бальзам наносила майже щодня

Подбайте про свої ніжки. І трішки не естетичних фото

Що я отримала? В мене дійсно зменшилась сухість ніг, шкіра стала гладшою, також відтінок стоп не настільки жовтий. За допомогою даного засобу позбулась лишньої шкірки, яка натерлась під час ходіння, на фото це теж помітно.

Ще один дуже важливий для мене аспект! Саме такий ритуал, як скрабування+крем для ніг знімає дуже добре втому, мене це колись непогано рятувало після 14-ти годинної роботи на ногах. Зізнавайтесь хто теж так любить знімати втому?

Висновок.Крем дуже гарний і дійсно ефективний, якщо користуватись постійно, то ефект не змусить себе довго чекати, тому полегенько до літа чекаю вже зовсім ідеальних п'яток 😊