Lily♥️

ПРО ЧУДОВИЙ ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ БРІВ: ПОРАДИЛА ВІЗАЖИСТ

ПРО ЧУДОВИЙ ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ БРІВ: ПОРАДИЛА ВІЗАЖИСТ
ПРО ЧУДОВИЙ ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ БРІВ: ПОРАДИЛА ВІЗАЖИСТ

Цей олівець для брів мені порадила візажист. А в її користуванні і люксова косметика, і професійна, і ось такі цікаві знахідки. Адже головний її меседж був – ніколи не оцінюй косметику за ціною, оцінюй за якістю. Ну і після похвали цього олівчика, я не змогла пройти повз.✨

Раніше ніколи не звертала увагу на цей бюджетний бренд декоративної косметики LCF. Олівець попри свою бюджетну ціну біля 80 грн, виявився дуже якісним з красивим природнім відтінком, який підійде усім світлим дівчатам, та тим хто має натуральний русий. Олівець не є холодним сірим, але і не має рижого підтону, що мені дуже подобається.

ПРО ЧУДОВИЙ ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ БРІВ: ПОРАДИЛА ВІЗАЖИСТ
ПРО ЧУДОВИЙ ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ БРІВ: ПОРАДИЛА ВІЗАЖИСТ

Саме оформлення олівця дуже стильне і зручне: сам гріфель тонкий, по текстурі не сильно мʼякий, але дуже гарно промальовує. А спеціальною щіточкою до та після застосування олівця дуже зручно розчісувати брівки, щоб спочатку надати їм форми, а після рівномірно розтушовувати пігмент та прибрати надлишки засобу.

Взагалі у палітрі є 3 відтінки, насправді вони не сильно відрізняються між собою, для мого світлого кольоротипу ідеально підійшов 01 .

Найкраще тримається якщо зафіксувати все прозорим гелем. Мінус, самого олівця там близько 2,5 см.

Як оформити брови за 3 хвилини?👇

https://club.makeup.com.ua/post/5013/

Більше моїх дописів про декоративну косметику знайдеш за хештегом

#LILYMAKEUP

From Lily with ❤️

P.S З інших брендів рекомендую звернути увагу на олівці для брів від Eveline відмічу в продуктах.