Iryna Koval

HEDONIC HOLLYWOOD CALL CLEAR BROW GEL

HEDONIC HOLLYWOOD CALL CLEAR BROW GEL
HEDONIC HOLLYWOOD CALL CLEAR BROW GEL

У макіяжі я можу пропустити абсолютно будь-який крок, але тільки не брови!

Від природи у мене не густі, але досить жорсткі та темні брови, які максимально важко піддаються фіксації. Проте гель Hedonic виявився майстром у їх приборкуванні.

Дизайн одразу привертає увагу своєю естетикою. Впевнена, що ніхто не залишиться байдужим до цього вражаючого срібного флакона, виготовленого з високоякісних матеріалів.

HEDONIC HOLLYWOOD CALL CLEAR BROW GEL
HEDONIC HOLLYWOOD CALL CLEAR BROW GEL

Колір прозорий, тим самим підійде як для використання відразу після оформлення брів, коли, крім фіксації, ніяких маніпуляцій не потрібно, так і з будь-яким іншим засобом: олівцем, тінями.

Гель має зручну маленьку щіточку, ворсинки якої щільно розташовані одна біля одної, завдяки чому засіб ідеально вкладає та прочісує брови.

Після нанесення засіб не залишає білий наліт на волосинках, висихає дуже швидко. На брівках абсолютно невидимий та невідчутний. Змивається без проблем звичайною міцеляркою.

Ну і головне - стійкість та фіксація. Наносячи його вранці, я абсолютно не хвилююся, що буде з моїми бровами, навіть в кінці робочого дня. Гель має ідеальну екстра-сильну фіксацію.

Сміливо можу заявити, що йому немає рівних, наш український виробник зумів зробити ідеальну формулу гелю, яка конкурує навіть з відомим Benefit.