Христина 🌺

Всі бритви, як бритви…чи є якась особлива?

Всі бритви, як бритви…чи є якась особлива?

Колись, ще минулого року Strange Love робила огляд на цю бритву. Я собі її зберегла в свому списку покупок. І, нарешті, вона дочекалася свого часу.

Зазвичай я користуюся епілятором, але люблю в своєму арсеналі мати ще й бритви.

Вона в мене вже досить довго, тож я змогла краще відчути всі переваги.

На разі, для мене це найкраща бритва за таку ціну. Купувала ~160 грн (вже навіть не памʼятаю точно).

Літом я в місцевому магазині купувала наполовину дорожчу, і вона виявилась значно гіршою.

Інструкцію прочитала, перейшла до користування.

Отже, що в ній такого особливого...

Мекі сподобалось, що в середині коробки картонне пакування (я ж очікувала пластик). Тому цей факт мене приємно здивував.

Виробник звертає увагу на ручку, яка не скользить, коли рука мокра, яскравий дизайн ...і т.д. Я ці моменти упускаю, бо для мене вони не аж такі особливі.

Що я дійсно побачила?

З нею взагалі не відчутний процес гоління🙄. Це факт, який для мене відіграє велику роль. Після гоління шкіра дійсно зволожена, не пече і не червона. Це повʼязано зі смужкою, яка просякнута гіалуроновою кислотою і алое вера. Мабуть...принаймі так написано на упаковці. І це працює.

Ну, звичайно, 5 лез теж багато про що говорить.

Мені дуже сподобалось нею користуватися, також великим плюсом є наявність змінних картриджів до неї. Можна докупити в будь-який момент.

Ще, випадково в інтернеті побачила бритви цього бренду спеціально для зони бікіні, на сухе, на вологе гоління. Цікаво, чи є відмінність від класичної цієї 🤔.

Тому, хто шукає подібний аксесуар, раджу звернути увагу на цей...він ідеально виконає те, для чого призначений👌.

Всі бритви, як бритви…чи є якась особлива?
Всі бритви, як бритви…чи є якась особлива?
Всі бритви, як бритви…чи є якась особлива?