Sofiia_Ts

Блиски та помади NYX

Блиски та помади NYX

Всім привіт! Зараз на Make up діє крута акція на Nyx, третій товар найнижчої вартості йде в подарунок, а помади йдуть ще із знижкою (одна помада приблизно 158 грн), тому я рішила скористатись можливістю і замовити найпопулярніші помади бренду.

Знизу свотчі при штучному та денному світлі та на губах, тонким шаром, використовувала з олівцем Nyx Natural.

Блиски та помади NYX
Блиски та помади NYX

З відтінком Tiramisu трошки не вгадала, не підходить мені під тон шкіри та губ, можливо на весну буде непогано. По відчуттям дуже приємний на губах, достатньо густа олійка, середньо стійка, гарне зволоження, можна нашаровувати для яскравішого кольору.

Відтінок Praline майже в тон моїх губ, ідеальний нюд. Мабуть вона попаде в список моїх топ продуктів.

Помада Rome була колись у віш-лісті років 5 назад, але тоді той список успішно був загублений) Вона дуже насичена і пігментована, користуватись досить важко, потрібно бути вправним, використовувати тільки з олівцем. Спочатку на губах відчувається приємно, як класична помада, але потім вона застигає. Достатнто стійка, думаю класно використовувати з чимось в парі для ефекту омбре, або з блиском.