Vikulyk

2 пустишки і 1 діамант від корейського Ladore, як користуватись

2 пустишки і 1 діамант від корейського Ladore, як користуватись

Скажу, що 2 продукти для мене нижче середнього, а один просто топчик, як після салону.)

Але тут не все так просто у користуванні.

2 пустишки і 1 діамант від корейського Ladore, як користуватись

Він прозорий, часто прозорі текстури викликають сухість, в мене так і сталось, не очищає м'ягко волосся, як воно того хоче після кератинового вирівнювання, волосся промите до скрипу, таке відчуття, наче після сульфатного засобу, думаю більше підійде плотній структурі волосся для гарного об'єму, от коли є в мене настрій для такого ефекту, то я його любила, але в загальному не мій фаворит.

Я її швидко використала, бо зручно було брати в подорожі, але вона така ніяка і працює на рівні бальзаму з досить посереднім ефектом, після професійного догляду для мене це просто смішно і додавати в постійну рутину нехочеться. Доречі мені дуже імпонує запах маски і шампуню, як в салоні, такий ніжний

Колись я пробувала процедуру ботоксу в салоні і цей продукт так мені нагадав її) Волосся плотне, легше значно вкладається, блискучіше, дисципліноване, мінусів я непобачила, як і якогось негативного впливу.

Спосіб використання: на вологе, чисте волосся наношу розведений з водою філер і обгортаю плівкою, можливо у вас є спеціальна маска, а я викоритовувала кульочок, зверху капішон від халата і просушувала гарячим феном 15-30 хв, чим більше тим краще, потім остивше волосся промивала чистою водою кімн. Темп.

Робила не щоразу, а десь 1 раз на 4 процедури Миття, ефект він тримає довго.

Я просто витягнула волосся брашем і воно таке блискуче і дисципліноване, без цього засобу так би не вийшло (80% успіху завдяки філеру і 20% через термозахист Керастаз), кінчики завжди жаліла, тай подобались вони мені хвилясті.

Найшла у комоді цей шампунь і вирішила написати відгук, я ним не часто користувалась бо не дуже подобався, того й залишився, також маю трошки філера, оскільки в мамські будні важко знайти час на таку процедурі, але для мене гарно діяв.

Продукти для мене цього бренду дуже неоднозначні, але є і шикарні представники.