bloginesska

#beautyplan2024

#beautyplan2024

MAKEUP Club спільнота, у якій я зовсім недавно,але вже намагаюсь брати в усьому участь. Це мої перші кроки в цій спільноті, але вже за кілька днів я відчула справжню реальну підтримку від учасників клубу. А це надзвичайно мотивуюче! Це мій дебют у таких викликах, та сама концепція челенджу заставляє мене задуматись і рухатись вперед з новими силами.

І так, мій #beautyplan2024 !

Хоча, це скоріш просто мій план на 2024🙈

Обіцяю собі:

1. Пити вдосталь води для підтримки гідрації шкіри та й усього організму в цілому. Скільки себе пам’ятаю - ну завжди в мене були проблеми з питтям води, через що у мене постійне зневоднення. 💦

2. Регулярно тренуватись. Після тривалого лікування серця і спини, щось я розслабилась. Потрібно відновлюватися. До речі, кілька днів тому почала, і наче все йде непогано ☺️

3. Знайти свій ідеальний догляд для обличчя. В мене досі в догляді лиш гідрофільна олія, гель для вмивання, крем(який здебільшого мені підходить лиш на ніч). Хочу додати в догляд ензимку, тонер, можливо якісь сироватки і денний крем. 🧴

4. Не боятись проявляти себе. Я дуже хочу регулярно вести блог і масштабувати його. Але дуже соромлюсь 🙈

5. Подбати про своє ментальне здоров’я. Додати медитації і різні психологічні практики, аби навчитись саморефлексувати і розбиратись у своїх емоціях. 🙌🏻

6. Нарешті взятись за ретельне вивчення англійської, і регулярно займатися. Колись мене вистачило на два місяці регулярного вивчення. 😅

7. Професійний розвиток. В цьому році на мене чекає практика і я хочу більш вдосконалюватись в своєму професійному напрямку, брати участь в різноманітних волонтерських програмах.😌

8. Режим дня. Обов’язково хочу скласти свій режим дня і дотримуватися його, аби завжди виглядати свіжо, і підтримувати свій стан здоров’я. 🤔

9. Ввести в свій догляд SPF на регулярній основі. Застосування крему з SPF щодня потрібне, щоб уберегти шкіру від негативного впливу сонця і всіляких випромінювань. Я не знала, що так важливо використовувати сонцезахисний крем, але тепер знаю.🤭

10. Дізнатись причину набряків, і позбутись їх. 😩

11. Більше дбати про волосся, ходити частіше до перукарні, слідкувати за їх станом і якщо потрібен додатковий догляд - ввести його в основний. 💇🏻‍♀️

12. Щоденне читання. Я дуже люблю читання, але мене часто захоплює «нечитун» , тож мені потрібно внести в свою рутину звичку щоденного читання. І особливо паперових книг. Адже для мене це ефективне проведення часу, так я відпочиваю від гаджетів, розвиваю фантазію. 📚

Загалом , ось такий вийшов списочок, я навіть для себе ще щось допишу 🤭 Дівчатка, чекаю і ваших дописів ❤️