Ну що #beautyplan2024

Ну що #beautyplan2024

Ну що ж почнемо

  • Перше і саме основне - це відновитись після пологів . Плюс 12 кг (поки що ) дають про себе знати
  • Друге - (зараз багато дівчат мене зрозуміють ) целюліт і розтяжки . Подарунки вагітності , та те від чого прийдеться активно позбуватись . Думаю над лазерОм для розтяжок , а ось від целюліту вже позберігала собі засоби на Мейк Ап та ходити на масаж
  • 3 - спорт , спорт , спорт . Зараз я свої максимальній вазі ( так , вагітна , вле все одно ) відчуваю , що для мене важлива фігура , тому після пологів хочу тотальний спорт
  • 4 - здорове харчування , без цього ніякий спорт не допоможе , а зараз так хочеться солодкого , ще місяць даю собі розслабитись і потім у бій , так скажемо
  • Пяте і саме боляче - це груди . Зараз вони в розтяжках , уже уявляю , що з ними буде після вигодовування , тому після цього мій Бюті план , якось їх відновляти - крема , лазер
  • 6. Чекап здоров'я - постійно здаючи всі аналізи тепер знаю з чим маю проблеми , тому після вагітності , знову хочу чекап організму і лікувати свої проблеми( зараз це не можливо , щоб не зашкодити дитині )
  • 7. Волосся - під час вагітності , воно стало випадати такою кількістю , що я думала , що вже зараз буду лиса . Тому хочу на Бюті штучки для волосся
  • 8. Косметолог - він за мною прям плаче 😅 Усіляких масок і засобів у мене куча , але це не замінить похід до косметолога . Тому до нього хочу у першу чергу , особливо вколоти губи , бо бачу , що вони потроху відпливають від мене
  • 9. Лазерна епіляцію - зараз вона на такому піці популярності , а я навіть і не пробувала , тому хочу відкрити для себе цей світ
  • 10. Всі збереженні бюті штучки на мейкапі - це мрія кожної і нехай у цьому році це стане можливо ❤️
  • 11. Підібрати вітамінний комплекс для волосся , нігтів - це основа жіночої краси
  • 12 і останне , це прийти в себе після таких перемін у житті , та не загубитись . Виповнитися цей Бюті план , продовжувати писати на мейкап блог , кайфувати від макіяжів далі 🙏🏻