Banochki.inUA

Ця сироватка у мене на повторі…

Ця сироватка у мене на повторі…

Ця сиворотка вперше мені попалася в наборі від Меді Піл Bor-Tox, який я купила в інстаграмі з хорошою знижкою . То було роки три назад і то були мої перші пептиди✨

Я памʼятаю добре ті відчуття коли вперше скористалася пептидним комплексом: шкіра ніжна, зволожена, розгладжена… просто кайф😍

Ця сироватка у мене на повторі…

З тих пір сиворотка на повторі👌🏼 Крем маю теж від Меді Піл, але з іншої серії. І зараз , коли я пишу цей пост, вона якраз закінчилася і я планую її взяти ще раз в тандемі з кремом😌

Пептиди це краще що придумав бюті світ для дівчат +25. Вони безпечні, вони зволожують, вони розгладжують, при регулярному їх використанні шкіра після них виглядає дійсно пружно і молодше 😌 Звичайно все це повинно бути в тандемі з сном, харчуванням, спортом, чудес на жаль не існує😅

Ця сиворотка виконує всі свої пептидні функції, єдиний її мінус - дуже незручна піпетка. Вона майже не набирає продукт і на початках користування вона часто капала в мене мимо обличчя🥲 поки я не навчилася «ловити» її на ходу🥲 І такий нюанс в кожній баночці цієї сироватки! Чи то проблема в консистенції сироватки, яка як нежирний кефір майже , чи то в самій пипетці, не ясно.

Але я все одно повернуся до неї , тому що плюси які вона дає перекриває цей єдиний мінус сповна 😌