Viktoria_Ilnytska

#beautyplan2024

#beautyplan2024

Спершу хочу подякувати мейкап редакторам за такий челендж, він змусив мене переглянути та згадати усі мої досягнення та падіння, можливо й переживання. Я багато чого досягла особисто у 2023 році, змінилась тільки у кращий бік і вважаю, що завжди є куди вдосконалюватись. У цьому віш лісті більшість пунктів я обіцяю, не так починати, як продовжувати робити і більш того - збільшувати планку☺️

  1. Відвідати мінімум 3 країни🌎
  2. Відновити фарбування ейр тач✨
  3. Частіше фарбувати губи червоною помадою💄
  4. Зробити здоровішим та кориснішим раціон харчування для свого тіла🍽️
  5. Ходити на релаксуючі масажі хоча б раз на місяць💆🏼‍♀️
  6. Допити курс вітамінів, бо я часто зупинялась на пів шляху💊
  7. Очистити простір від непотрібних речей: роздати, продати, викинути🌪️
  8. Здати нарешті кваліфікаційний тест на підтвердження знань іспанської мови на рівні B2🙌🏼
  9. Замовити професійну зйомку, така традиція у мене є майже щороку✨
  10. Збільшити свої фінансові доходи, але аж ніяк не зменшити витрати💵
  11. Присвятити більше часу самоосвіті та саморозвитку, (читати більше статей, книжок, можливо відвідати бранч з цікавими лекторами… )⏳
  12. Надалі регулярно пахати у тренажерному залі, максимум з перервою в період критичних днів.💪🏼

Ніби все, а там, вже буду дивитись по ситуації🙌🏼

Памʼятайте - головне виконувати обіцянки перед собою, бо як часто ми вибачаємось перед кимось якщо десь провинились. А як часто ми вибачаємось перед собою за те, що на перше місце ставимо щось або когось, за те, що зекономили на собі, щоб краще було комусь і тд.?) Це в жодному разі не егоїзм, це про любов до себе♥️

Чого і вам усім бажаю✨