YuliHrytskoff

Esse L'elixir Chocolate Elixir

Esse L'elixir Chocolate Elixir

Напевне, немає людей, які б не любили шоколад... Адже це самий вишуканий і, без перебільшення, самий смачний десерт з усіх існуючих!А, окрім цього, шоколад являється самим справжнісіньким афродизіаком 😉

А якщо говорити про парфумерію, то й тут ніхто не залишиться байдужим! Адже одним із найпривабливіших і найприємніших ароматів є саме запах шоколаду. Коли в українського парфумерного бренду Esse з'явилася новинка – аромат L'elixir Chocolate Elixir, звичайно ж, я не змогла пройти повз і вирішила купити собі пробник для знайомства з їхнім представником «шоколадної» парфумерії. А своїми враженнями від цього аромату я поділюсь у даному дописі.

Повноформатний флакон парфумованої води Esse L'elixir Chocolate Elixir виконаний у схожому стилі з дизайном флаконів ароматів Montale - такий же металевий з незвичайним блокуванням. Але в мене є пробник, тому скажу кілька слів про його зовнішній вигляд.

Спочатку пробник був покладений в елегантну чорну картонну упаковку, виконану у формі листівки. Упаковка сама по собі дуже цікава – верх глянсовий, а низ матовий.

Сам пробник виготовлений із прозорого скла, навколо нього приклеєна голографічна фіолетова етикетка з найменуванням бренду і водички.

Пробник оснащений пластиковим розпилювачем. Претензій до його роботи у мене немає - він не заїдає, подає парфум дозовано, не дуже рясно, хоч і не дрібнодисперсно.

Об'єм пробника - 3 мл - це вже майже мініатюра! Мені такої кількості пробника вистачило на цілий місяць практично щоденного користування!

Згідно з описом виробника, парфумована вода складається з таких нот:

Початкова нота: Какао, Кава
Нота серця: Боби тонка, Гіркий апельсин
Кінцева нота: Ваніль, Сухофрукти

Так, букет багатий, складається з найкращих "кондитерських" нот та аналогічний букету аромату Montale Chocolate Greedy. Але, чесно кажучи, для мене схожість цих двох ароматів простежується тільки в початкових нотах, а далі Esse Chocolate Elixir - це вже самостійний аромат зі своїм оригінальним розкриттям і звучанням. Chocolate Greedy складніший, розкривається повільніше, в ньому ноти переливаються, то збагачуються, перемішуючись між собою, то згасають, залишаючи нереальної красоти шлейф і ні на що не схожу базу.

А ось Esse Chocolate Elixir - аромат трохи простіший, він не має такої дивовижної гри нот, як Montale, але, проте, однозначно заслуговує на увагу!

А тепер, власне, перейдемо до характеристики звучання аромату Esse L'elixir Chocolate Elixir. Перше розпилення - і в повітрі витає дуже солодкий, насичений гурманський, ні, навіть кондитерський аромат! Для мене це повітряні кріпси, щедро присмачені тягучою карамеллю, свіжоспечені домашні вафлі з шоколадно-ванільним прошарком. Але буквально хвилинка, і приторність в ароматі пропадає! Зате з'являється кавова гірчинка... І лише здалеку - апельсинова цедра - її тут тільки відлуння... Так парфум звучить приблизно півгодини. За цей час він повністю "осідає", верхні ноти злітають повністю і у всій красі починає відкриватися база! Це ваніль... суха, чиста, дуже затишна і зовсім не приторна! Так Chocolate Elixir звучить вже весь час свого перебування на шкірі. Навіть іноді ловлю себе на думці, що мені пахне домашнім шоколадним печивом!

Шлейф у парфумованої води є, але не дуже довгий, я б його охарактеризувала як "політкоректний" - оточуючих він не дратує.

Стійкість у водички непогана - близько 4 годин на шкірі, на одязі відчувається цілий день, а її відлуння вловлюю на одязі навіть наступної доби.

Вікові рамки парфумованої води досить лояльні - підійдуть жінкам від 20 до 40 років. Для жінок зрілого віку, думаю, цей аромат буде надто "гурманським".

Сезонність, доба. Esse L'elixir Chocolate Elixir – це однозначно аромат на холодну пору року – в осінньо-зимовий сезон парфумована вода буде доречна у будь-який час доби. Якщо "одягати" парфум у теплу пору року - то тільки в дуже холодний вечір!

Підбиваючи підсумки, скажу, що Esse L'elixir Chocolate Elixir - дуже красива, тепла та затишна парфумована вода! Так, її схожість з Montale Chocolate Greedy простежується тільки при першому розпиленні аромату, але коли з парфуму злітають верхні ноти, він набуває свого власного оригінального звучання!

Звичайно, до покупки рекомендую, особливо шанувальникам солодких гурманських ароматів!