Zhukovka 🌸

Крем у саме серденько ♡ #testmakeupclub

Крем у саме серденько ♡ #testmakeupclub
Крем у саме серденько ♡ #testmakeupclub
Крем у саме серденько ♡ #testmakeupclub
Крем у саме серденько ♡ #testmakeupclub
Крем у саме серденько ♡ #testmakeupclub
Крем у саме серденько ♡ #testmakeupclub


Привіт, мої любі 💗 Чимало дівчат вже залишили свої відгуки на крем від Dr.İrena Eris . Забігаючи наперед, хочу сказати, що для мене це Вау 🔥

Поговоримо про красу 🎀

Прекрасне сріблясте пакування, яке одразу привертає до себе увагу та котре зберігає на собі безліч необхідної інформації ! Відкривши коробочку я знайшла інструкцію до крему на різних язиках світу та прекрасний крем, котрий гордо розмістився у своїй комірці .
Баночка виконана із щільного, червоного скла , на якій розсипалися сріблясті, витончені букви, підкреслюючи сріблясту кришечку , котра під собою приховує захисну мембрану.


Густенький, наче баттер крем, кольору айворі. Я не можу сказати, що він жирний , адже при контакті зі шкірою він тане і швидко вбирається , не лишаючи за собою масляної плівки,тощо.
Аромат майже відсутній, що для більшості являється перевагою🎀
Також приємним бонусом є SPF 20 у складі .

Про мої враження ...🪷

Вони прекрасні , годі й говорити 💕
При першому ж нанесенні я відчула приємне зволоження та насичення тендітної шкіри навколо очей. Крем швидко поглинався , лишаючи за собою шовковий слід🪽
Шкіра навколо моїх очей є проблемною, адже через поганий зір , я все життя жмурюсь і маю мімічні заломчики та яким приємним здивуванням було, коли я побачила, що за допомогою крему візуально їх стає менше , зволоживши шкіру навколо очей звичайним кремом такого результату немає. Також приємним бонусом було те, що крем дійсно живить шкіру, адже після душу відчуття пружності не покидали мене. Він саме наситив зсередини, а не просто поверхнево зволожив.
Я задоволена і дуже вдячна 💘