Missmili

Поповнення колекції блисків Clarins

Поповнення колекції блисків Clarins

На новий рік вирішила зробити собі подарунок і придбати блиск від Clarins у новому відтінку 025 Mulberry glow,і поповнити свою колекцію засобів для губ від Clarins

Вперше я його затестила в оффлайн магазині і він мені шалено сподобався)

Упакування таке ж як і в класичному Lip Perfector ,єдине що ковпачок не золотистий,а у відтінку самого блиску.

Колір 025 Mulberry glow-це холодний сливово-бордовий відтінок з шимером,під різним освітленням виглядає по-різному)

Поповнення колекції блисків Clarins

Такий відтінок блиску підійде як і дівчатам світленьким холодного кольоротипу,так і засмаглим красуням-гадаю такий колір підійде всім.

На губах він виглядає доволі прозорим,з легким відтінком кольору,шимер дуже делікатний і не вибивається із загальної картини,а так злегка поблискує.

Консистенція у конкретно цього відтінку -густіша ніж у класичного Lip Perfector,але формула така ж приємна-абсолютно не липка,приємно відчувається на губах,має цукерковий аромат і немає неприємного присмаку)

По стійкості,напевно за рахунок густини,він більш стійкий за класичний Perfector.

Цей відтінок гарно виглядає як соло ,а також в комбінації з олівчиком,крім цього блиск можна нашаровувати для більш інтенсивного кольору ))

Подивіться як він виглядає на губах?!Ну краса ж)

Думаю цей відтінок гідний конкурент відтінку Black honey від Clinique )