MAXIMOVA🌷

Щоб б собі такого наобіцяти? #beautyplan2024

Щоб б собі такого наобіцяти? #beautyplan2024
  1. Спорт. Я давно думаю, що мені не вистачає фізичної активності але на думках все і закінчується! Взагалі-то, я сама собі вже пообіцяла, що з нового року розпочинаю вдома хоч якісь вправи. Але вже вдруге за січень я захворіла🤪 зараз почуваюсь краще і з цього виплаває другий пункт.
  2. Вітаміни. Допомагаю імунітету та відновлююсь.
  3. Налагодити графік сну, на скільки це можливо живучи в Україні.
  4. Пити воду. Це так просто але так складно😂
  5. Волосся. Пора вже освіжити зріз, а ще я продовжуватиму тестувати нові олійки, маски, філери для волосся, та ділитимусь з вами улюбленими діючими засобами.
  6. Організація косметичного простору. Кількість декоративки (і не тільки) невпинно росте, моя маленька органайзерна система не разовхована на такий асортимент, тому я буду шукати зручні варіанти зберігання. Для комфортного користування.
  7. Щодо косметики. Не можу і не буду наразі зупиняти себе в покупках декоративної косметики і баночок для тіла! Бо кожна нова коробочка мені приносить задоволення. Це мій антистрес😁
  8. Хочу розширити доглядову косметику для обличчя декількома новими сироватками на які давно заглядаюсь.
  9. В планах спробувати той популярний сонцезахист Beauty of Joseon Relief Sun SPF 50+.
  10. Продовжувати користуватись сонцезахистом, не дивлячись ні на що!😊
  11. Буду намагатись додавати кольору в свої нудні нюдові макіяжі.
  12. І те, на що ніяк не наважусь - губи. Хочу ін’єкційно надати трохи об’єму та зволожити їх.