Carmex чи Pure Paw Paw?

Carmex чи Pure Paw Paw?

Коли температура на вулиці падає нижче нуля, мої губи кажуть мені "пока"😂 Так стараюсь написати круто свій перший відгук, що аж віршами починаю говорити😅

Але суть, думаю, ви зрозуміли) Тому бальзамчики для губ розкидані в кожній сумочці та курточках. Бо потім я починаю "кусати" шкірки на губах, вони кровоточять, болять...бррр...неприємно, правда ж?😥

З середньої школи я користувалась бальзамами, які продавались на касах) Ну там в Єві, чи просто в продуктових, особливо не звертаючи увагу на назву. Схема була стандартною - губи висихали ще швидше, мазати треба було більше і так по колу.

Усе змінилося на якійсь-то там парі в університеті 🎓 У ті часи, коли ще не було карантину і дівчата на перервах бігли в туалет побазікати та підправити макіяж. І саме тоді, я побачила у дівчинки Pure Paw Paw Cherry 🍒 Ну і собі такий захотіла) Чому? Він мені показався якимось "дорогим". Блиcкуча туба, лаконічний дизайн та приємний аромат.

Так і почалось моя історія з Pure Paw Paw. Я пробувала аромати Cherry та Blackcurrant.

Carmex чи Pure Paw Paw?

Давайте розберемо переваги та недоліки бальзамчиків

Плюси:

  • надовго вистачає (у тубі 15 g)
  • зручний аплікатор для нанесення (наступного разу не забуду сфоткати😁)
  • гарно зволожує губки
  • приємний на смак (ну скажіть, що вам у рот ніколи не потрапляв бальзам😅)
  • нормальна ціна (в середньому 150 грн)

Мінуси:

  • з часом починає неприємно пахнути
  • якщо попередньо не розігріти у руці, лягає грудочками
  • з часом мутніє та жовтішає

Загалом, бальзамчики непогані. Але Cherry має набагато приємніший запах, ніж Blackcurrant. Хоча повторю, що зараз вони обидва мають вже неприємний запах. Можливо, це пов'язано з тим, що вони в мене давно. Десь рік вже точно, але термін придатності ще не вийшов 🤔

Ну потім я побачила в магазині Carmex Fresh Cherry та Peach Mango та вирішила спробувати щось новеньке, бо Pure Paw Paw вже набрид. Це і стало основною причиною, щоб попередні бальзами в мене валяються вже більше року і ніяк не закінчаться 😂

Плюси:

  • маленька зручна упаковка (10 g)
  • приємні аромати, які з часом не зникають
  • потрібно зовсім небагато продукту, щоб зволожити губки
  • у складі spf 15
  • водостікі протягом 80 хв після нанесення
  • доступна ціна (в середньому 100 грн)
  • не мутнішають, залишаються прозорими
  • приємний на смак (але не їжте його, будь ласочка 😁)

Мінуси:

  • якщо довго потримати у руках чи просто дуже жарко на вулиці, то він у прямому сенсі "тече"
  • доволі швидко поглинається і треба поновлювати заново

Якщо порівнювати запахи вишні та манго-персик, то останній пахне краще. Ну або я просто більше люблю персики, ніж вишні. Як ви бачити фото останнього немає, бо б'юті блогером я вирішила стати вже після того як викинула пусту баночку бальзаму 🙄

Особисто мені більше сподобався Carmex. Я хочу спробувати інші запахи також (чи правильно казати смаки? напишіть в коментарях, будь ласка). Чи куплю я ще Carmex Peach Mango? Так. Чи куплю я ще Pure Paw Paw? Скоріше за все, ні. Та й ці вже треба буде викинути через запах та колір. Але мені шкода. Думаю, ті, в кого звичка завершувати баночку продукту, мене зрозуміють 😏

Але чи шукаю я щось краще для зволоження губ на кожен день? Так! І буду дуже вдячна, якщо ви порадите мені свої улюблені бальзамчики для губ. А в кого був досвід з Pure Paw Paw та Carmex, діліться ним у коментарях.

І так, як це мій перший повноцінний блогерський відгук на б'юті штучки, то усім моїм 8 підписникам (а це вже ого-го! дякую вам дуже 🥰), я ще й покажу фоточку закулісся мого першого "знімального процесу"📸

усім цьом, бережіть себе❤