#myloveinmakeupclub

#myloveinmakeupclub
#myloveinmakeupclub

Дякую за усі привітання, компліменти та слова підтримки. Мені дуже важливо це чути на початку шляху, коли в голові стільки страхів.

Кожна з вас приділила мені свій час, щоб написати теплі слова та поставити вподобайку. Тому цей пост для вас 💕

За умовами челенджу я мала обрати одну людинку, але я не можу цього зробити! Але я дуже хочу взяти участь) Поки що я спілкуюся з вами тільки в коментарях, але сподіваюся, що з часом я знайду серед вас справжніх подружок. Вас так багато тут! Гарних, успішних та розумних. Мене надихає кожна із вас ✨

📍Щоб хоч трошки виконати умови челенджу та назвати конкретних учасниць клубу, я придумала, що я назву чотирнадцять красунь, чиї слова найбільше мені запам’яталися та змотивували рухати далі.

І, будь ласка, зверніть увагу, що я обрала це число, бо День Святого Валентина саме 14 числа 😅 Якби було б 30-го тут було б тридцять красунь, тому, якщо ви не побачите власне ім’я, але писали мені гарні слова, не ображайтесь, будь ласочка. Я вас усіх усіх люблю! Якщо мій допис зарахують і він переможе у розіграші, я також рандомно віддам квиточок на фільм комусь із дівчат, про яких згадую 😊

Отже, мої чотирнадцять дякую за ваші слова, які змусили мене повірити у себе 📩:

  • Дякую, Оксана К. за те, що сказала, що в мене гарно виходить писати та мені дуже личить сяяти.
  • Дякую, Ta_nyaaaaaaa ☺️, за те, що помітила мою історію з дитинства, яка є важливою для мене.
  • Дякую, Матвиец Яна, за те, що похвалила мої фотографії та сказала, що я супервпевнена у собі зажигалочка.
  • Дякую, krutoguuz, за те, що назвала моє перше відео з озвучкою чудовим.
  • Дякую, Alina💫, за те, що назвала мене комфортною людиною та сказала, що за мною приємно спостерігати.
  • Дякую, Dana Kravchuk, за те, що назвала мене красунею.
  • Дякую, ДАРÍЯ КÓВАЧ, за те, що сказала, що я щира, а також за те, що завжди відповідаєш на мої запитання.
  • Дякую, Zhukovka 🌸, що назвала моє перше у житті мейкап відео професійним та сказала, що в мене є талант.
  • Дякую, Kristina S, за те, що назвала моє відео цікавим.
  • Дякую, Alyona Fedyk, за те, що сказала комплімент моїй кофтинці, яку я соромилась вдягати.
  • Дякую, Білень Дар'я 🦉, за те, що сказала, що колір моєї помади мені пасує.
  • Дякую, дика яґіда, що назвала мій перший допис блогерським.
  • Дякую, Mond, за те, що сказала, що я дуже гарна.
  • Дякую, Make Up Club, за можливість проявлятися.

Я прочитала ваші слова дуже вчасно, коли сумніви та страхи в моїй голові хотіли зупинити мене.

Ви – моя любов у спільноті!

P.S. Буду старатися, щоб через рік-два для когось його вірним другом у спільноті була я 😊