Мої улюблені щітки для волосся

Мої улюблені щітки для волосся
Мої улюблені щітки для волосся
Мої улюблені щітки для волосся

По-перше, хочу запитати вас, красуні. У вас був (чи зараз є) такий період в житті, коли ну от абсолютно неважливо, що там за гребінець для волосся? Розчісує і добре. Бо в мене був) І багато років. Гребінці були найдешевші, бо я вважала, що це не те, на що потрібно витрачати гроші 🙄

Зараз же я розумію, що тоді купуючи кожні пару місяців нові щітки, я витратили набагато більше грошей, ніж якби я купила одну якісну. Чому кожні пару місяців? Бо десь вивалювалися "щетинки", десь ламалася ручка, десь злазила фарба і залишалася у голові.

В один прекрасний момент мені це набридло і я попросила собі на день народження щіточку Olivia Garden Finger Brush Соmbo Меdium, яку давно собі хотіла. І стався match 💥

Тож про переваги цієї красуні:

  • дуже стильно виглядає, а мені, наприклад, важливо, щоб річ була візуально привабливою;
  • легка, тому її зовсім неважко довго під час укладки тримати у руці;
  • має спеціальну штучку для поділу волосся, що мееееега зручно;
  • не дере волосся, а розчісує його дуже м'якенько;
  • нею дуже приємно проводити по голові, можна робити нею масаж голови;
  • можна розчісувати вологе волосся, що дуже зручно, коли, наприклад, треба рівномірно розподілити масочку на всю довжину;
  • легко миється, нічого не залишається між щетинками;
  • з неї зручно прибирати волосся, не потрібно нічого "видирати";
  • завдяки прорізам, можна робити укладки, адже щіточка пропускає гаряче повітря;
  • щіточка трохи вигнута і ніби повторює форму голови, ніби "гладить" тебе.

З мінусів єдине, що можу виділити це те, що з часом по краях щіточки трохи вицвіла фарба, але це ось вже нещодавно сталося. Користуюся нею вже 2,5 роки й вона в цілому в чудовому стані.

А тепер перейдемо до моєї маленької красуні Tangle Teezer The Ultimate Detangler Mini Pink Sherbet. Цей бренд я хотіла спробувати давно, бо чула багато гарних відгуків. Спочатку я хотіла придбати велику The Ultimate Detangler, але тоді віддала перевагу Olivia Garden.

Цю маленьку щіточку я купляла саме для сумочки. Ви ж знаєте, як важливо мати завжди гребінець під рукою і як незручно носити із собою велику щітку.

Тож про переваги цієї міні щіточки:

  • вона маленька😂, тому влізає у найменшу сумочку;
  • вона взагалі, от прям взагалі, не вириває волоссячко;
  • дуже зручно розчісувати вологе волосся та розподіляти масочки;
  • вона гарна та яскрава, але водночас має мінімалістичний дизайн.

Мінусів я не знайшла. Хочу зауважити, що її не можна використовувати з феном. Хоча навіть якби можна було, то це було б незручно, бо вона маленька.

Висновок:

Дуже раджу придбати цих красунь. Ці щіточки зручні та якісні. Та ваше волосся скаже вам спасибі. Однозначно, не варто економити як я колись на таких речах, якими ми користуємось кожного дня по декілька разів.

Ще хочу нагадати вам, красуні, щоб ви не забували мити ваші щіточки хоча б раз на тиждень. Я прям взяла собі за звичку мити свій основний гребінець кожного вечора, щоб на ньому не збирався жир та пилюка. І знаєте, що? Волосся стало менше жирніти! Дійсно працює. І якщо щітка взаємодіяла з лаком, наприклад, то я також її одразу мию теплою водичкою з милом і залишаю сушитися на паперовому рушничкові.

Сподіваюся цей допис був корисним для вас🤍

Мої улюблені щітки для волосся
Мої улюблені щітки для волосся