M O N D ✨️

За неї волосся скаже: <<Дякую>>

За неї волосся скаже:  <<Дякую>>

Коробка представлена у добре відомому не оновленому дизайні.

Збоку є знак аутентифікації та коротко виділені переваги.

Одна з головних - унікальний дизайн із 325 зубцями. Вони розташовані таким чином, щоб м'яко і безболісно розгладжувати заплутане волосся, не травмуючи його структуру.

Зустріти The Ultimate можна у різних кольорах. На кожен день обрала універсальний чорний варіант (вже маю досвід псування щіток Janeke фарбою для волосся). Гребінець повнорозмірний, довжиною в 22см.

Задня основа глянсова. На ній залишаються сліди від пальців та дрібні подряпини. Помітити їх можна лише при детальному розгляді або на світлі.

А ось передня область захоплення – матова, приємно відчувається у руках. Сподобалася зручна ергономічна ручка.

Матеріал зубців заслуговує на увагу не менше – він ніжно ковзає по волоссю, не роблячи розтягування або пошкоджень. Пластик гнучкий, приємний на дотик і не утворює статичного ефекту, може додавати волоссю легкий блиск.

За неї волосся скаже:  <<Дякую>>
За неї волосся скаже:  <<Дякую>>
За неї волосся скаже:  <<Дякую>>
За неї волосся скаже:  <<Дякую>>
За неї волосся скаже:  <<Дякую>>
За неї волосся скаже:  <<Дякую>>

Гребінець підходить всім типам волосся, особливо тонким і пошкодженим.

Відмінно працює як на сухому, так і на вологому . Знаю, що багато хто використовує Tangle Teezer і при сушінні феном, але гребінець для такого не розрахований. На упаковці є попередження "не нагрівати". Для сушіння створені гребінці з перфорацією.

Моє волосся сухе і тонке. Гребінець полегшує процес розчісування.

Це 100% вдалий вибір!

Часто постає питання: Купувати оригінал чи ні?

— Я маю як оригінали, так і копії. При чому, служать вони на рівні та відмінності мінімальні . Але варто враховувати, що обираючи не оригінальний продукт, завжди є ризик потрапити на погану якість. А чому ви даєте перевагу?

*фото зараз грузяться дуже повільно. Сподіваюся, це скоро мине, бо навіть моє залізне терпіння трохи вражене 😃

______

Tangle Teezer The Ultimate Detangler Midnight Black