krislemly

Hedonic Hollywood Call Brow Gel | Гель для брів

Hedonic Hollywood Call Brow Gel | Гель для брів
Hedonic Hollywood Call Brow Gel | Гель для брів

Пакування. Срібляста, дуже стильна, коробочка, з детальною інформацією про продукт, склад, виробник і способи нанесення в картинках і словах. Сам флакончик металевий. Виглядає лаконічно та стильно.

Обʼєм: 7ml.

Hedonic Hollywood Call Brow Gel | Гель для брів

Щіточка пружна, ворсинок багато, добре захоплює навіть найкоротші волоски, дуже маневрена. Щетинки щільні, але не колючі.

Обмежувач працює справно, жодного разу не помічала, щоб на щіточці залишалося дуже багато гелю, жодного разу не доводилося витирати надлишки об край тюбика.

Консистенція у гелю достатньо густа, така текстура легко справляється навіть з неслухняними волосками, фіксуючи їх якісно і надовго.

Гель абсолютно прозорий. На бровах практично невидимий.

Фіксація тут просто на висоті. Цьому гелю все одно на шапки, на спорт – загалом на все. Мої брови він фіксує надійно і до демакіяжу. От як нанесла зранку, в такому стані будуть цілий день.

Незважаючи на супер-фіксацію, гель легко видаляється з брів. Найпростіша вчивачка справляється з ним на раз два.

Гель Hedonic - найстійкіший із усіх, що в мене були. За це я готова віддати йому своє серце, не роздумуючи.