Anastasiia Anastasiia

Парфумований крем для рук від dott

Парфумований крем для рук від dott
Парфумований крем для рук від dott
Парфумований крем для рук від dott
Парфумований крем для рук від dott
Парфумований крем для рук від dott

Привіт дівчатка 🥰

Стидно признаватись, але це мій перший крем для рук за все моє життя , який я купила усвідомлено і за власним

бажанням

Тому чесно кажучи мені особливо немає з чим порівняти

цей продукт, (хіба з дитячим кремом за 15 грн) але скажу

своє чесне враження🤭

Почнемо з пакування😃

Дуже лаконічний та красивий дизайн (чесно кажучи саме

через нього цей кремчик і виявився в мене🤪ну дуже мені вже подобається мінімалізм з ноткою розкоші

Нотку розкоші добавляться цей прекрасний ланцюжок,

який щей виконує особисто для мене дужеее корисну

функцію -він зʼєднує тюбик з кришечкою , тобто я точно ніколи не забуду закрутити ковпачок, і не загублю його ( В даному продукті естетично все , починаючи навіть 3 упаковки, максимально мінімалістично і дуже вишукано, просто біленька упаковка яка дуже приємна на дотик і чорний шрифт, все геніальне просто 😅

І шее в комплекті йде ну дуже естетична штучка , яка

виконує функцію голочки😍

3 візуалом виробники потрудились на славу 💔

Перші враження від аромату🌸

Начитавшись відгуків під продуктом , в мене склалось враження , що аромат буде ну зовсім якимось не типовим для кремів для рук , але ж яке було моє здивування , коли перше , що я відчула це просто дитяче мило з легенькою віддушкою білих квітів , моментом я навіть почула нотку запаху бальзаму звездочка 😵‍💫

Але трошки відкрившись , аромат дійсно заграв іншими барвами , мені особисто він пахне ароматом Gucci bloom , я не люблю ці парфуми , тому відповідно і від аромату я не в захваті, але як то кажуть на колір і смак товариш не всяк 😊

Хоча , я можу й похвалити цей аромат , бо він зовсім не нав'язливий (підійде навіть вагітним , бо точно від нього тошнити не буде) , аромат тримається на руках дуже довго (особисто в мене до наступного миття рук) , навіть не зважаючи на те , що аромат не мій фаворит, але він мене не дратує , що є величезним + ,навіть впевнено можу сказати , що руки хочеться нюхати знов і знов 🤪

Щодо властивостей

Крем дуже швиденько поглинається (приблизно за секунд 30-40)

після нанесення немає відчуття липкості

руки після нанесення дуже вже шовковисті , особисто я свої руки в такому стані ще не бачила (фото можете побачити в каруселі, бо навіть тут, на знімку, видно цей шикарний результат)

і ще одне моє зауваження і маленьке відкриття , особисто в мене обморожені руки , і вони в мене завжди холодні , а в холодну пору року на вулиці вони кольором бурячка стають буквально з перших секунд перебуваючи за межами приміщення , і тут скориставшись кремчиком , я замітила , що руки мої не червоніють 😱

ось такой приємний бонус )

А ще , цей кремчик можна використовувати як маску для рук )😍

Ііі ще один великий плюс , що це наш вітчизняний , український виробник 🇺🇦

І я тішуся , що в нас є такі якісні продукти 🥰

Моя оцінка 8/10

А які ваші враження від даного продукту ? Який кремчик ви б порекомендували протестити?

Парфумований крем для рук від dott
Парфумований крем для рук від dott