MariiBilous

#beautyplan2024

#beautyplan2024

На 2024 рік, цілі розписала ще наприкінцеві 2023 року. Щоб вони дійсно збулись потрібно підлягати в щоденник і нагадувати собі куди я хочу рухатись. Тут напишу лайт версію своїх планів😅

1. Почати займатись танцями. Маю цю мрію з дитинства, надіюсь що втілю її в життя.

2. Піти на стретчинг або йогу. Мрію мати пластичне тіло, бо це розвиває жіночність.

3. Частіше фарбуватись. Трохи дивна ціль, але мені так подобається. Незнаю як люди виділяють час на мейк і все встигають

4. Влітку кожного ранку їздити на велосипеді. Так подобається коли місто спитить, дороги пусті і спів ранкових птахів. Хіба може бути щось ідеальне? Так, може! Мій сон🤣 тому це буде ще та боротьба.

5. Спробувати лікувальний голод. Є свої за і проти, але я вбачаю в цьому користь, потрібно лише проконсультуватися з лікарем.

6. Проводити більше часу на природі. Останній рік мені це погано вдається. Зараз можу 1 раз на 2 дні вийти з дому, відповідно дуже мало ходу. Підозрюю що це погано для організму🤔

7. Стабільна дія кожного року - це похід до стоматолога🤑

8. Не повертатись до покриття нігтів гель лаком💅. Мені це подобається, але гель лак дуууже погано носиться. Якщо буду покривати, тоді знову буду нервуватись і відрощувати нігті пів року. Тому тільки гігієнічні чистка, японський манікюр або звичайний лак.

9. Покращити догляд за обличчям. Ботокс це звичайно добре, але я хочу відтягнути цей процес хоча б на 5 років.

10. Додати в свій раціон пророщені паростки різної зелені🥬 Спробую самостійно виростити, здається в цьому не має нічого складного.

11. Зменшити вживання цукру. Каву та чай п'ю без цукру, але Цукерки та шоколадки ніяк не відпускають мене🧁


12. Просто вижити! З урахуванням всіх умов які склались з нами - це