wowmom

Як доглядати за бровами та віями після ламінування? Правильно! Використовувати догляд Hedonic

Як доглядати за бровами та віями після ламінування? Правильно! Використовувати догляд Hedonic
Як доглядати за бровами та віями після ламінування? Правильно! Використовувати догляд Hedonic

Привіт, красуні!

Я вже декілька років працюю з жіночими бровами, і кожного разу, після процедури ламінування, я кажу своїм клієнткам, що ламінування - це не доглядова процедура, а декоративна. Як би вам не подобався ефект, це досить травматично для самих волосків.

І я завжди наголошую на тому, що після того, як змиється фарба зі шкіри, на брови потрібно наносити масло, для відновлення та живлення. Але я знаю, що мої дівчата часто нехтують цією рекомендацією, адже масло залишає жирну плівку.

Проте, після знайомства з брендом Hedonic, я тепер знаю, який догляд ідеально підійде для заламінованих брів - це сиворітка Hedonic After Lamination Care.

Як доглядати за бровами та віями після ламінування? Правильно! Використовувати догляд Hedonic

Одразу хочу відзначити, що бренд реально заморочився над пакуванням своїх засобів, адже все приходить в дуже красивих коробках. Відкривати їх, зізнаюсь, одне задоволення.

Сиворітка має об'єм 11 мл, що досить немало, але і продукт не сказати, щоб бюджетний. Тому співвідношення ціна/дизайн/якість, як на мене, адекватне.

В складі дуже багато масел та рослинних екстрактів, які і повинні позитивно впливати на якість волосків та шкіри. Але, найприємніше, що сиворітка взагалі не жирна, і ніякої плівки не залишає.

Щіточка дуже маленька, тоненька, але засобу набирає багато. Наскільки я розумію, раніше була інша звичайна щітка, типу як у туші, і багато хто скаржився, що вона суха. Зараз виробник вирішив цю проблему.

Наносити засіб потрібно 2 рази і день, на очищену шкіру. Не пече, не стягує, та і взагалі ніяких негативних моментів у використанні, я не помітила. І, до речі, сиворітка нічим не пахне.

По текстурі, вона мені нагадує дуже рідкий гель, який добре обволікає волоски, і навіть трошки їх фіксує. Якщо регулярно використовувати сиворітку, то ламінування протримається довже, адже брови завжди будуть зафіксовані у правильному положенні.

В складі немає гормонів або супер-активних речовин, які б стимулювали ріст нових волосків, тому чекати вау-ефекту не варто.

Але, якщо розглядати цей засіб, як пост-догляд після ламінування - Hedonic After Lamination Care чудово виконує свої функції.

Всім гарних брів! І дякую за увагу 😘