Хаiт Маргарита

Своє для своїх. Список подарунків, що підійде кожному.

Своє для своїх. Список подарунків, що підійде кожному.

Ти можеш знати людину півжиття , знати як звали першого домашнього улюбленця , або де ховає запасні ключі від хати. Але щорічна головоломка новорічного подарунку зводить з розуму. 🤪

Тож, цьогоріч, я стану вашим янголом-рятівником і дам список того, що можна подарувати близьким. І не хвилюйтесь, варіанти підібрані так, що підійдуть усим- жодноі доглядової косметики, або тої , що може не «подружитися» з отримувачем.

Також, хочу зазначити, що цього року як ніколи хочеться підтримати українські бренди , тому ось вам список своїх для своїх. 🇺🇦

1. MON MOU - український виробник аксесуарів для волосся, автори запатентованого рушника-тюрбана зі 100% шовком. Рекомендовані Всеукраїнською асоціацією трихологів.

Моя щира рекомендація тим, хто любить естетику у всьому, тому що всі продукти бренду виглядають шикарно!

Пропоную звернути увагу на:

- двосторонній рушник-тюрбан для дбайливого догляду за мокрим волоссям.

- двостороння наволочка з натурального шовку, яка мінімізує пошкодження волосся та піклується про шкіру обличчя.

- щітки для скрабування волосся та тіла - дуже корисна штука

- шовкові резинки для волосся різних калібрів та розмірів

2. HEDONIC BEAUTY - vegan та cruelty-free український бренд з класними продуктами для брів та вій. Честно кажучи, будь-який продукт, який ви оберете - стане класним подарунком:

- два геля для вкладання брів - звичайної та ектрасильної фіксації

- туш для вій на повсякдення - легка, темнокоричневого кольору, гіпоалергенна, змивається теплою водичкою

- доглядова сироватка для брів та вій після ламінування

3. SISTER'S AROMA - український бренд, який приділяє увагу вишуканим запахам, гарному складу та естетичному пакуванню своїх продуктів.

На що звернути увагу:

- креми для рук-гарно зволожують та будуть класним подарунком для парф-маньяків

- смачно парфумовані гелі та креми для тіла

- термо - туш для вій з пептідами та керамідами, яка доглядає за віями, робить їх міцнішими та гарно тримається

- доглядовий бальзам для губ - на зимку саме той подарунок, що потрібен кожній дівчинці

- аромадифузори для дому - щоб створити затишок у оселях ваших рідних та друзів

4. HOLLY SKIN - це український виробник інноваційної косметики по догляду за тілом, шкірою обличчя та волоссям. В бренді , доречі, є багато бюджетних і працюючих засобів для боротьби з проблемами шкіри, але сьогодні оберемо те, що підійде всім:

- зволожуючі, артоматні гелі для миття тіла

- батери для тіла для інтенсивного зволоження: мало такого добра ніколи не буває

- шимер для тіла - дуже крута штука для фотосессій, для літа, для новорічних свят : обмазатися з ніг до голови та сяяти

- стильовий крем для рук з алантоіном- гарно вбирається та зволожує

- скраби для тіла на цукровій основі для делікатного відлущування

5. UNICO - український бренд, який робить ставку на багатофункціональність косметичних продуктів, а також створюють багатофункціональні косметичні засоби, які виконують одразу декоративну та доглядову функції. Найпопулярнішим продуктом бренду є мультітаскери: продукт, який заміняє помаду, рум'яна та кремові тіні. Але з мультітаскерами складно вгадати, тому сьогодні пропоную придивитися до інших крутих продуктів:

- хітовий крем для рук з нішевим ароматом та легким сяянням - якщо встигнете, беріть, бо я бачила, що може бути солд аут))

- чорний блиск для губ - дуже красива штука, яка затемнює ваш природній відтінок губ та робить губи насичено-прекрасними

- рідкий хайлайтер , який має ніжне сяйво, та немає яскраво-вираженого кольору, тому підійде всім

- екоспонж для нанесення тонального - м'якенький спонж, розроблений на еко рослинних матеріалах

Отакий вийшов мій топ-5🖐 українського, що підійде на подарунок кожній дічині.

Якщо вам є що додати - пишіть в коментарях, це завжди корисно та цікаво😍

Звичайно, справжнє свято українці відсвяткують вже після перемоги, але я вважаю, що ми мусимо підтримувати один одного і радувати. А тим паче, на свята.

Тож, даруйте і отримуйте подарунки, бо це переносить нас у безтурботне дитинство, де новий рік був казкою, а світ добрим і чистим.

БАжаю вам всім у 2024-му знову відчути це, як в дитинстві.

З прийдешнім вас, люди!❤️