Zhukovka 🌸

Гарнющий відтінок на кожен день ♡

Гарнющий відтінок на кожен день ♡
  • Eveline Cosmetics Max Intense Colour ♡

Олівчик , який точно западе тобі у саме серденько 💗 Я для себе обрала 18 відтінок Light Plum і не помилилася , адже це той самий нюд зі сливовим холодним підтоном, який шукають всі 💜

Олівчик

Гарнющий відтінок на кожен день ♡
Гарнющий відтінок на кожен день ♡
Гарнющий відтінок на кожен день ♡
Гарнющий відтінок на кожен день ♡
Гарнющий відтінок на кожен день ♡
Гарнющий відтінок на кожен день ♡
Гарнющий відтінок на кожен день ♡
Гарнющий відтінок на кожен день ♡
Гарнющий відтінок на кожен день ♡
Гарнющий відтінок на кожен день ♡

Отримавши олівчик , я одразу звернула увагу на наявність захисної слюди 🔒 Для мене це великий плюс, адже моїм олівчиком точно ніхто не малював свотчі на руці ☺️

Також не може не радувати наявність ковпачка-підстругачки! Це неймовірно зручно , тому ще один плюс від мене 💗

(Це те, чого не вистачає олівчиками від Lamel 🤫)

Грифель ну дууууже приємний і м'якенький 🤤 Ковзає бережно вустами , промальвуючи кожен міліметрик і кожну впадинку. Думаю, ви помічали, коли олівчик твердий , то деякі діляночки губ лишаються помітно непрофарбованими , так от , з олівчиком від Eveline такого немає ! Через свою м'якість він не такий стійкий , як хотілось би, але через цей неймовірний відтінок я йому це пробачаю!

18 Light Plum це улюбленець багатьох 🔥 Він чудово підкреслює та візуально збільшує губи 👄 Його можна використовувати , як контурне соло , як контур в поєднані з блиском чи помадою або ж і взагалі замість помади 💄

Точно раджу,раджу,раджу, бо зараз ще й зі знижкою 😻 Дякую за увагу і за вашу коментарі 💞

Додаю кілька свотчів з різним освітленням , колір більш теплий , ніж на вустах 👄 Та повністю повторює відтінок корпусу олівчика ✏️