𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Електрична зубна щітка Oral-b Vitality Pro × Clean black

Електрична зубна щітка Oral-b Vitality Pro × Clean black
Електрична зубна щітка Oral-b Vitality Pro × Clean black
Електрична зубна щітка Oral-b Vitality Pro × Clean black
Електрична зубна щітка Oral-b Vitality Pro × Clean black

Я вже не уявляю свій догляд за зубами без електричної щітки. Від Oral-b це у мене вже друга. Першою була Ultra thin sensativ.

Електрична зубна щітка Oral-b Vitality Pro × Clean black в чорному кольорі, має прогумовану і зручну ручку, води не боїться і являється водонепроникною.

Чистяча голівка розташовує пучки щетинок в кругові ряді, але деякі мають нахил із-за чого одразу візуально здається, що вони хаотичні.

Комплектація стандартна. В упаковці додатково надається інструкція з експлуатації і зарядна підставка, вона білого кольору.

Які особливості має ця щітка?

В порівнянні з моєю попередньою звісно різниця в щіточках. Також Oral-b Vitality Pro × Clean black має 3 режими. Якщо в Ultra thin sensativ кнопка працювала лише як "вкл/викл", то у цієї вона ще переключає режими.

В цілому кожен режим відрізняється лише швидкістю обертів. Перший режим для делікатного чищення чутливих зубів, другий режим також більш-менш делікатний, але вже інтенсивніший і третій трохи жорсткіший, хоча являється стандартним для щоденного використання.

В порівнянні Vitality Pro × Clean black має трохи жорсткішу щіточку, але щетинки не травмують ясна і не дряпають їх. Бажано починати чистити зуби з перших режимів, а не одразу з третього.

Ця щітка також має вбудований двохвилинний таймер, який спрацьовує переривчастими вібруючими сигналами через кожні 30 секунд і таким чином сповіщує, що слід переходити до іншої ділянки.

Мені ця щітка дуже сподобалась! Вона ретельно очищує зуби, видаляючи наліт навіть у важкодоступних місцях, з чим не справиться жодна мануальна щітка, та і ефективність очищення електричними різниться в рази.

Чистити зуби нею комфортно, після процедури емаль ідеально гладка.

Щітка довго тримає зарядку. Покупкою я задоволена, як і в цілому якістю електричних щіток від Oral-b.

Електрична зубна щітка Oral-b Vitality Pro × Clean black
Електрична зубна щітка Oral-b Vitality Pro × Clean black
Електрична зубна щітка Oral-b Vitality Pro × Clean black