Довгопол МАРІЯ

#beautyplan2024

#beautyplan2024

Мої 12 пунктів:


1Схуднути( давно хотіла, і це завжди в моєму плані на рік)тіла, і це завжди в моєму плані на рік)
Зробити перманентний макіяж брів( колись робила, але не успішно, так що буду перероблювати)
2)Відростити волосся( раніше ніколи не користувалася маскою для волосся та іншими засобами крім звичайного шампуню; це потрібно виправляти, щоб було здорове волосся)
3)Зробити кератин( завжди було цікаво спробувати, але все ж таки наважилася, уже навіть записалася на процедуру)
4)Уход за шкірою( лінуюсь вмиватися гелями для обличчя, використовувати тонік та креми на постійній основі, зараз візьму за звичку)
5)Ламінування вій ( також хочу спробувати, бо нарощення вій мені не підходить, бо завжди тру очі)
Обгортання харчовою плівкою ( щоб покращити стан шкіри)
6)Подорожі ( сподіваюсь війна скінчиться і в мене вийде подорожувати)
7)Прикраси( почати носити різні сережки, заколки для волосся; а то в мене вони лежать, а я ними не користуюсь)
Навчитися фарбуватися( хочу навчитись робити гарний мейкап, найти свою ідеальну тональну основу, а також помаду)
8) Читатт більше літератури.

9) змінити стиль в одязі

1 0) навчитися гарно фарбуватися

11) наростити волосся
Дванадцятий пункт- це більше відноситься не до бюьті, але хочу полюбити себе, зрозуміти що я хочу від життя, найти своє місце в цьому світі!