Zera Khaibulaeva

Сироватка від Simple з гіалуроновою кислотою та вітаміном В5

Сироватка від Simple з гіалуроновою кислотою та вітаміном В5

Любов чи розачарування? Давайте розбиратися разом.

Цю сироватку я придбала місяць тому , мені потрібна було якийсь зволожуючий засіб на ніч і вибір пав на цю сироватку. Маю міцелярку від цього бренду, враження хороші, тож сподівалась на хороші враження і від сироватки.

Сироватка від Simple з гіалуроновою кислотою та вітаміном В5
Сироватка від Simple з гіалуроновою кислотою та �вітаміном В5
Сироватка від Simple з гіалуроновою кислотою та вітаміном В5
Сироватка від Simple з гіалуроновою кислотою та вітаміном В5
Сироватка від Simple з гіалуроновою кислотою та вітаміном В5

Упакування: пляшка зі скла, з піпеткою, скло білого кольору. Пляшка в картонній коробці. Більша частина інформації на коробці.

Консистенція: середньої густини як для сироваток, не водичка. Має білий колір. Без запаху.

Після відкриття можна використовувати протягом 9 місяців.

Сироватка вироблена в Угорщині.

Виробник заявляє, що сироватка створена для глибокого зволоження, що вона без агресивних хімічних речовин, без етилового спирту, без мінеральних олій, без компонентів тваринного походження, без штучних фарбників та віддушок.

Отакий список мене дуже зацікавив і я не стала заглядати у склад😌

Також на коробці вказано, що сироватка містить 3% гіалуронової кислоти, 2,5% вітаміну B5, 0,5% пентавітину та 1% ніацинаміду.

95% натуральні компоненти.

Ну треба розібрати склад детальніше:

Aqua-вода.

Panthenol-пантенол.

Caprylic/Capric riglyeride-емолент, фракція кокосової олії.

Glycerin-гліцерин

Propanediol-пропандіол,зволожувач, отриманий з кукурудзяного цукру.

Niacinamide-НІАЦИНАМІД, антигене, форма віт В3.

Coco-Caprylate-емо день рослинного походження.

Polyglycery -6 Distearate-емульгаторів на рослинній основі.

Tapioca Starch-Природний загусник і підсилювач текстури, отриманий з коренів чагарнику Manihot esculenta (Cassava).

Cetearyl Alcohol-СПИРТ ЦЕТЕАРИЛОВИЙ, емульгатор, емолент, структурна основа.

Sodium Hyaluronate-Гіалуронат натрію, натрієва сіль гіалуронової кислоти.

Dicapryly Ether-Дикаприліловий ефір - це олія, отримана з каприлової кислоти, жирної кислоти, яка міститься в кокосовій і пальмоядровій олії, пом'якшувальний засіб.

Capryly Glycol-багатоатомний спирт, зволожувач.

Helianthus Annuus Seed Oil-соняшникова олія.

Sclerotium Gum-Камедь склероція – гелеобразний загущувач, який використовується в косметиці завдяки своїм універсальним властивостям. Це полісахарид, одержуваний в процесі бродіння (в основному, ферментований цукор.Регулчтор вʼязкості.

Saccharide Isomerate-САХАРИД ІЗОМЕРАТ - суміш вуглеводів, що мають здатність утримувати воду в епідермісі, емолент.

Phenoxyethanol-консервант.

Citric Acid-лимонна кислота.

Pantolactone-Пантолактон – це синтетичний зволожувач.

Polyglycery/-10 Stearate-емульгатор, рослинного походження.

Sodium Hydroxide-Натрію гідроокис - сильний луг, їдкий натр. Контроль за рН, денатуратор. Дуже корозійний, залишає сильні опіки. Може завдати серйозної шкоди очам.

Sodium Citrate-Використовується для нейтралізації слідів металів у розчинах. У косметиці застосовується як ПАР і як буферний компонент (у лужній ділянці рН). Комплексоутворювач, диспергуючий агент, хелатуючий агент.

Tocopherol-ВІТАМІН Е – токоферол, жиророзчинний вітамін.

А тепер про нанесення та відчуття.

Спочатку я використовувала сироватку у вечірній рутині. Вмивалась гелем від CeraVe, протирала тоніком від Bielenda, потім наносила сироватку, нічим не закривала.

І знаєте що я отримала? Червоне обличчя, яке обсипало через пару днів. Фото прикріпляю. Червоним воно ставало одразу після нанесення сироватки на тонік. Можете кидати в мене тапками, може так не можна наносити ці засоби, але досвід отримала в пішла далі😌

Я подумала, що це не контактує тонік з сироваткою. І я вирішила тимчасово забрати тонік.

Почала використовувати сироватку також ввечері, пропускаючи тонік. В результаті обличчя вже не ставало червоним. Але висипання періодично зʼявлялися на підборідді. Після нанесення сироватки обличчя було дійсно дуже зволожене, вона гарно поглиналась, не липка, але через пів години відчувала трохи сухість . На ранок обличчя як жирний млинець😌

І я вирішила дати третій шанс цій сироватці.

Я почала наносити її зранку і ввечері після вмивання. В результаті зволоження присутнє, але не довге, також висипання продовжуються.

В мене лишилось пів баночки. Я не люблю викидати косметичні засоби, які не закінчились. І я не знаю чи варто продовжувати користуватися нею.

Дівчата, допоможіть, може я неправильно щось роблю. А може і дійсно вона мені не підійшла і варто викинути. Тим паче, вона бюджетна. Можливо, вона підійде для сухої шкіри, але не отримала від неї якогось гарного результату 😌