Христина 🌺

Невже так пахне літо?

Невже так пахне літо?

Мені аж ніяк не виходить описувати аромати так, як це робить Demchenko Alina , вона, здається, в цьому профі.

Для мене всі парфуми діляться на 2 категорії: які дуже сподобались, і від яких нудить.

Landor для себе я відкрила минулого року, літом. Хотіла якийсь пробник, і знайшла такі. І мені цей бренд настільки сподобався, що тепер я додаю пробники практично до кожного замовлення. Тим більше, що вони тут~ 45 грн, асортимент великий, дуже зручно для ознайомлення.

В мене вже є Moon away, Tease me cherry, тепер взяла ще ці.

Невже так пахне літо?

Коли їх спочатку відкрила, перше враження було: вони дуже важкі. Тож я не знала, чи мені підійде такий аромат.

Але тепер я не можу від них відірватися. Це той випадок, коли вони мені підійшли цілком і повністю.

Це квітково- грушевий аромат. Грушки я тут відчуваю найбільше. Таку жовту, соковиту і стиглу.

🍐Початкові ноти: бергамот, груша, лічі, ревінь, малина.

🌹Ноти серця: ваніль, білий мускус, півонія, троянда.

🌾Кінцеві ноти: амбретта, ваніль, білий мускус, білий кедр, ветивер.

Тут варто зазначити, що я відчуваю кожен складник в певний період часу. Таке в мене зі всіма парфумами Landor. Спочатку це груша, потім бергамот, який переходить в малину.

Після деякого часу це вже троянда і півонія.

Хоча півонію чую трішки більше, ніж троянду.

Для мене найкращий період для них- холодна пора. Літом мабуть вони будуть мені заважкі. Я люблю більш легші аромати.

Однозначно, ці парфуми варті уваги. Вони підійдуть виваженим жінкам, в яких сформований офісно-діловий стиль, і які точно знають, чого вони хочуть.

Але є й мінус.

Це швидше побажання для виробника:

Всі пробники без розпилювача. Це дуже не зручно. Ну з цим ще можна якось змиритися.

А що дійсно погано: жоден пробник не підписаний. В мене їх вже три, планую купувати ще. І це займає певний час, щоб знайти потрібний...розібратися, де - який.

Було б дуже зручно, якби вони були хоча б підписані.